MENU

Typy na 6 kwietnia Portsmouth FC – Stevenage

Typ na 6 kwietnia 2013r

Portsmouth FC – Stevenage (g.16:00)
Typ:
Portsmouth
Kurs: 2.30 bet365

Dotknięte kryzysem finansowo-organizacyjnym Portsmouth choć nadal w strefie spadkowej (22/38 pkt.) i z przypadkami finansowego bałaganu, to nie poddaje się, jak długo istnieje nadzieja na utrzymanie. Po okresie fatalnej gry (wyglądało to na pewny spadek do League Two) ostatnio "Pompey" grają o niebo lepiej i skuteczniej (4-4-2 w ostatnich dziesięciu meczach ligowych). I teraz ekipa Guy'a Whittinghama może śmiało powalczyć o bezpieczne miejsc w rankingu, gdyż do Oldham (20/41 pkt.) traci już tylko 3 punkty, a do Colchester (19/44 pkt.) 6 punktów. Noe ma ważnych absencji w zespole gospodarzy przed dzisiejszym spotkaniem.
Stevenage w środku ligowej tabeli (15/53 pkt.), raczej pewne utrzymania (ma 12 punktów przewagi nad strefą spadkową) mi bez szans na play-off (strata 15-u punktów do 6-ego w rankingu Yeovil). Zatem i aktualna forma "The Boro" co najwyżej mocno przeciętna (3-1-4 w ostatnich ośmiu meczach ligowych). Ważni pomocnicy Greg Tansey i Robin Shroot, oraz obrońcy Lee Hills i Jon Ashton nie zagrają dzisiaj z różnych powodów. Do gry natomiast wraca po okresie zwieszenia lewy obrońca Comminges Miguel.
Portsmouth na Fratton Park nie ma dobrych statystyk gier (6-4-11), ale co bardzo istotne w ostatnich 5-u domowych meczach nie przegrało ( 3-2-0). I dzisiaj z osłabionym kadrowo rywalem wsparci dopingiem swoich licznych fanów ma spore szanse na 4-e domowe zwycięstwo z rzędu i bardzo potrzebne punkty w walce o utrzymanie.

0:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ