MENU

6 grudnia

Typ na 6 grudnia 2013r

Daryl Fitton - Danny Noppert
Typ: 1

Kurs: 1,60 bet365

Fitton jest zdecydowanie bardziej doświadczonym i ogólnie lepszym graczem. Zwycięzca tego turnieju z roku 2009 i finalista 2011. Przed rokiem odpadł już po rozgrywkach grupowych, ale można przyznać, że bardzo źle trafił. Robbie Green i Tony O'Shea to mocni rywale i skończyło się jak się skończyło. Dwie porażki i do domu. W tym roku ponownie w grupie spotka się z O'Shea, ale najpierw ma mecz, który zdecydowanie musi i powinien wręcz wygrać.

Danny Noppert to jeszcze kompletnie niedoświadczony gracz. W jego CV widnieje dopiero 5 rozegranych turniejów. Co prawda raz już zaskoczył, bo doszedł aż do ćwierćfinału turnieju World Masters, ale w nim uznał wyższość właśnie Daryla Fittona. Anglik to doświadczenie, sukcesy i ostatnio naprawdę dobra forma. Jego ostatnie turnieje to kolejno: ćwierćfinał Swedish Open, ćwierćfinał Romanian Open, półfinał World Masters, ćwierćfinał Tops of Ghent i półfinał Czech Open.

Według mnie Noppert odnotował jednorazowy wyskok w World Masters, a dzisiaj górą będzie doświadczenie Fittona. To jest mecz dla Anglika, który trzeba wygrać, żeby później bić się z O'Shea o ćwierćfinał turnieju. Mam nadzieję, że nie zawiedzie, bo umiejętnościami na pewno bije na głowę młodego.

Autor: lucekksz
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ