MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 5 stycznia 2012r

Lanza Verona - Lube Banca Macerata (g.20:30)
Typ: Macerata -1.5s
Kurs: 1.69 pinnacle

Spotkanie dopiero za dwa dni, jednak kurs od nocy gdy je postawiłem już zdążył sporo spaść i prawdopodobnie jeszcze trochę spadnie. Pewnie nikomu się nie chce czytać tych analiz, więc już na samym początku napiszę: przy typie -1,5 dałem 4/10. Nie przeszarżować, bo Verona czasem potrafi pokazać kły i coś urwać rywalowi. Macerata w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Ambitnie podchodzi do do każdego meczu i dlatego na półmetku ma doskonały wynik 11Z 1P ustępując tylko zespołowi Trentino o 2 punkty. Verona natomiast to średniak. 10 miejsce, 4 zwycięstwa przy 8 porażkach co daje 13 punktów. Verona to przede wszystkim Gasparini. Znany nam słoweński atakujący występujący w zeszłym sezonie w Jastrzębskim Węglu. Dostaje masę piłek i to właśnie od niego zależy rezultat spotkania. Jak ma dobry dzień gra się kręci, jak się zmęczy, to zespół staje (tak było w meczu z Modeną, gdzie na własnym boisku prowadzili już 2:0 i przegrali). Ważnymi postaciami dla zespołu jest także para doświadczonych niemieckich przyjmujących (Robert Kromm i Marcus Popp).
Zespół przoduje w statystykach najgorzej przyjmujących zespołów w lidze a przy wyśmienicie zagrywającej Maceracie trudno im tu wróżyć coś dobrego. Macerata przewyższa rywala na każdej pozycji.
Absolutna perełka w koronie - atakujący Igor Omrcen - nie tylko sypie, ale dysponuje też bardzo trudną zagrywką. Przyjęcie Simone Parodi i Cristian Savani - znacznie mocniejsza pozycja od rywali.
Na rozegraniu bardzo dobrze zgrany z zespołem Travica.Trentino całkowicie rozbiło Veronę 3:0 i w tym meczu również powinno być podobnie z dysponującą bardzo podobną siłą rażenia Maceratą.

2:3

Autor: mayor
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ