MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 5 października 2011r

UC Albinoleffe - Padova Calcio (g.20:45)
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.83 bwin

Obie drużyny grały ze sobą cztery razy i każdy z nich wygrał dwa spotkania. Zespół Albinoleffe nie rozpoczął tego sezonu zbyt dobrze. Spośród 7 rozegranych kolejek wygrali 2 i przegrali 4 spotkania tracąc przy tym 17 bramek, co stawia ich aktualnie na ostatnim miejscu tabeli ligowej pod względem straconych bramek. W ostatnim swoim spotkaniu zostali pokonani na wyjeździe 5:3 przez Pescara Calcio. Dziś do dyspozycji trenera nie są dostępni kontuzjowani Trevor Trevisan i Matias Cuffa.

Na przeciwko nich stanie dziś aktualny lider tabeli ligowej, któryjak narazie spisuje się bardzo dobrze i prezentuje piłkę miłą dla oka. Potwierdza to między innymi zdobycz punktowa, bowiem na 7 rozegranych spotkań, dwa razy musieli podzilić się punktami. Ostatnie spotkanie zakończyło się dla nich pozytywnie, gdyż wygrali na wyjeździe z Empoli 4:2. Nieobecni piłkarze na ten mecz to Lazarevic, Jelenic, Donati i Pelizzoli.

Podsumowując, liczę dziś na dość otwarte spotkanie. Biorąc pod uwagę nieobecność podstawowego bramkarza Padovi i ich statystyczną przewagę nad rywalem, wolę postawić na ilość goli niż rezultat spotkania. Kurs jest bardzo zachęcający.

1:0

Autor: Kicza
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi włoskiej TUTAJ