MENU

5 grudnia

Typ na 5 grudnia 2014r

Fulham F.C. - Watford F.C.

Typ: 1

Kurs: 2,20 bet365

Zapraszam do Anglii na 20 kolejke tamtejszej Championship.

W stolicy Anglii Londynie liczącym ponad osiem milionów czterysta tysięcy mieszkańców na Craven Cottage mogącym pomieścić ponad dwadzieścia pięć i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fulham Football Club założonym w 1879 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Watford liczącego ponad dziewięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1881 o barwach żółto-czarno-czerwonych a mianowicie Watford Football Club.

Fulham F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 19 spotkań w których zdobył 22 punktów po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 16 mniejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 30-34.
Watford F.C. zdobył 29 oczek w swoich 19 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 5 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 7 pozycję w tabeli angielskiej Championship, bilans bramek 31-22.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 9 razy zdobywając 14 oczek po 4 wygranych, 2 remisach oraz 3 porażkach , bilans bramek na swoim Craven Cottage 14-7.
Goście zdobyli 11 punktów w swoich 9 spotkanaich rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 10-10.

Mecz ten chociaż obie jedenastki dzieli w tabeli ligowej aż 7 oczek zapowiada się ciekawie a w ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w Londynie to Fulham F.C. wygrywało dwukrotnie oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych meczach 7-0 na korzyśc drużyny gospodarzy.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Fulham Football Club ostatnio na swoim terenie złapał bardzo duży wiatr w żagle i do tego potrafią grać z gośćmi z miasta Watford przed własnymi kibicami a Watford Football Club ostatnio spadek formy i 4 porazki z rzędu w lidze i do tego goście nie potrafia grać z Fulham w delegacjach i moim zdaniem stanie się kolejny raz tak że na swoim Craven Cottage drużyna gospodarzy pokona gości.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ