MENU

Typy na 4 stycznia 2013r HC Ocelari Trinec – PSG Zlin

Typ na 4 stycznia 2012r

HC Ocelari Trinec – PSG Zlin (g.18:00)
Typ: Trinec
Kurs: 1.86 betsson

Hokeisci z Trinca wygrali ostatnie 3-y spotkania ligowe i awansowali 3-e miejsce w rankingu mając na koncie aktualnie 60 "oczek". Dzisiaj do gry wraca po kontuzji doświadczony (między innymi Nashville Predators, czy Detroit Red Wings) napastnik Jiri Hudler, co tylko wzmocni siłę ataku gospodarzy. Oceláři Třinec to najlepsza domowa ekipa w Extralidze (12-3-3) i aktualnie ma serię 5-u wygranych spotkań ligowych na swoim lodzie meczów z rzędu.
Zlin wyżej w rankingu o jedno miejsce i dwa punkty więcej na koncie, ale ostatnio doznał wysokiej domowej porażki z Kladnem 2:5. Wpływ na taki wynik miały absencje w zespole, których i dzisiaj nie zabraknie. Bowiem obrońcy Antonín Honejsek (35/14), Martin Matějíček (29/5), Oldřich Horák (32/1), Patrik Urbanec (12/1), Radim Tesařík (25/1) i napastnik Zdeněk Okál (35/4 ) sa aktualnie kontuzjowani. Na mniejszy uraz narzeka także kolejny obrońca Zamorsky (21/4) i jego gra dzisiaj jest mocno wątpliwa.
W tym sezonie oba mecze ligowe wygrał Zlin . I dzisiaj nadarza się spora szansa dla gospodarzy na pierwszą wygraną w tym sezonie z osłabionym kadrowo rywalem.

3:2

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja na lodzie TUTAJ