MENU

Typy na 4 listopada 2012r Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Typ na 4 listopada 2012r

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (g.14:30)
Typ: Legia
Kurs: 2.10 tobet

Dzisiaj o godzinie 14:30 na PGE Arenie w Gdańsku zmierzą się ze sobą drużyny Lechii Gdańsk oraz Legii Warszawa.
Gospodarze pod wodzą trenera Bogusława Kaczmarka zajmują 7. miejsce w tabeli, tracąc do lidera - Legii Warszawy 6 punktów. W ostatnim meczu u siebie przegrali ze Śląskiem Wrocław (2-3), mimo tego, że wygrywali (2-0). Biało-Zieloni ostatni ligowy pojedynek zakończyli zwycięstwem nad 14. w tabeli Podbeskidziem Bielsko Białą. W zespole z Gdańska jest tzw. "szpital", zabraknie dzisiaj kluczowych zawodników m.in. bramkarza.
Legia Warszawa przyjeżdża na PGE Arena jako lider rozgrywek, do stracenia ma wiele, porażka oznaczałaby zrównanie się punktowo z Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań i możliwe z Polonią Warszawa (jeśli ta by dzisiaj wygrała z Koroną). Do zgarnięcia są 3 punkty, które pozwoliłyby odskoczyć reszcie stawki na 4 punkty. Za tydzień Legie czeka arcy trudne spotkanie w Poznaniu z tamtejszym Lechem. W ostatnim spotkaniu Wojskowi przegrywali (0-2) z Piastem Gliwice, jednak potrafili wspiąć się na wyżyny i wygrać to spotkanie (3-2), co pokazuje niesamowitą determinację tego zespołu. Trener Jan Urban będzie mógł skorzystać dzisiaj z wszystkich zawodników, oprócz kontuzjowanych znacznie wcześniej.
Wybieram się na ten mecz, stawiam na wygraną Legii Warszawa patrząc obiektywnie. Sam Sam Razack Traoré z przodu może nie wystarczyć na tak dobry zespół jakim są Legioniści.

1:2

Autor: mate_usz93
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ