MENU

Typy na 4 lipca 2012r Bułgaria - Niemcy

Typy na 4 lipca 2012r

Bułgaria - Niemcy (g.19:45)
Typ: Niemcy -1.5s
Kurs: 1.69 pinnacle

Dziś tj. 4.07.2012 Środa godz. 19:45 stolica Bułgarii – Sofia i 2-gie spotkanie final Six Ligi Światowej, mecz gospodarzy turnieju Bułgarii ze zwycięzcą grupy D Niemcami.

Bułgarzy jak i Niemcy grali ze sobą w jednej grupie eliminacyjnej. Niemcy zajeli 1-wsze miejsce z dorobkiem 30pkt. natomiast Bułgarzy byli 2-dzy mając na koniec 22 pkt. W bezpośrednich pojedynkach 2 krotnie wygrywali Niemcy (3:1 w Guimaraes oraz 3:2 w Sofii) oraz 2 razy wybrała Bułgaria (3:1 we Frankfurcie i 3:2 z Buenos Aires).

Niemcy na turniej przybyli (są od ostatniego turnieju kwalifikacyjnego) w najsilniejszym składzie. Bułgarzy za to zagrają bez największej gwiazdy przyjmującego Kazijskiego oraz rozgrywającego Zekhova. Dużym brakiem jest odejście niespełna 2 miesiące temu wieloletniego trenera tej reprezentacji Radostina Stojczewa, który jest skonfliktowany z prezesem federacji i po zdobyciu kwalifikacji olimpijskiej ustąpił ze stanowiska. Nie ciekawie się dzieje w federacji, bo do końca nie było wiadomo czy finał obędzie się w Bułgarii bo co chwila było słychać jakieś ale. W końcu po wpłaceniu zaliczki do FIVB było jasne że jednak zagrają w Sofii. To nie koniec problemów, dochodzą głosy (to dowiedziałem się od Liska), ze zawodnicy muszą dokupować wodę za własne pieniądze, co jest dla mnie nie dorzeczne. Jeśli to prawda, to po co oni się pchali do organizacji tego turnieju? No nic, wróćmy do sedna sprawy. Niemcy, pod wodzą belgijskiego szkoleniowca Vitala Heynena, zrobili postępy, które zaowocowały, zakwalifikowaniem się do IO gdzie w pokonanym boju pozostawili Kubańczyków, oraz wygraniem grupy el. LŚ. W ostatnim spotkaniu między tymi zespołami rozegranymi w Niedziele górą byli Niemcy wygrywając 3:2 rezerwowym składem, przeciwko najmocniejszemu zestawieniu Bułgarów. W dzisiejszym spotkaniu już Heynen, postawi na najlepszych czyli w ataku Grozer, na rozegraniu Tischer, na przyjęciu Popp i Kaliberda bądź Andrae, na środku Bohme i Gunthor a na libero M.Steuerwald. Bułgarzy zagraja najprawdopodobniej taki zestawieniem jak w ostatnim meczu czyli: Bratojew, Nikołow W. (Sokolow), Josifow, Aleksjew, Penczew, Nikołow N., Salparow (libero). Gospodarze nie mają zbyt wiele atutów, by móc wygrać z rywalami, po za grą na swoim terenie i ew. pomoc sędziów, co się może zdarzyć. W każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła nasi zachodni sąsiedzi są lepsi. Jeśli ich rezerwy ograły podstawowy skład Bułgarów po walce, to pierwszy skład dziś przegra? Nie sądzę, a powiem więcej jeśli Bułgarzy ugrają 1 seta to będzie dobrze.

3:1

Autor: Anderson89
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z siatkówki TUTAJ