MENU

Typy na 4 grudnia 2012r Borussia Dortmund - Manchester City

Typ na 4 grudnia 2012r

Borussia Dortmund - Manchester City (g.20:45)
Typ: X2
Kurs: 1.78 bwin

Dziś o 20:45 w Dortmundzie ostatni mecz w grupie D. Zajmująca 1 miejsce Borussia , mająca już zagwarantowany awans do następnej rundy, zmierzy się z ostatnim w tabeli Manchesterem City. Zapowiada się ciekawy mecz drużyny która nie przegrała meczu w LM pomiędzy drużyną która nie wygrała żadnego w tym sezonie LM.
Można powiedzieć że przed rozpoczęciem rozgrywek grupowych LM nikt nie spodziewałby się że te drużyny będą zajmowały takie miejsca przed ostatnim meczem grupowym.Zapewne typy były by odwrotne i o 1 miejsce walczyć miał M.City a o LE Borussia z Ajaxem....stało się inaczej i to Dortmund jako 1 wywalczył sobie awans a Manchesterowi została walka o LE. I aby tą Ligę Europejską wywalczyć The Citizens nie mogę dziś w Dortmundzie przegrać , i liczyć że Ajax nie pokona Realu.
A szansa taka jest gdyż siła ofensywna Niemców dziś będzie osłabiona - na ławce usiądzie Lewandowski (wejdzie młody Schieber) i Goetze , kontuzjowany jest Subotic a na lekkie urazy narzekają Bender i Kehl.Prawdopodobnie że odpoczną pozostali Polacy - Piszczek i Błaszczykowski. Zatem trener Kloop da szanse gry innym zawodnikom, po co szarpać się w meczu gdy awans już się zdobyło.
Co do gości... również osłabieni będą ale ich ławka jest szeroka i zawsze jest kogo zastąpić. Brak Yaya Toure , Milnera , Clichy`ego ,Silvy czy Koralova pewnie będzie zauważalny ale jeśli wszyscy napastnicy są zdrowi, zagrożenie pod bramką gospodarzy powinno być, tym bardziej że na obronie BVB nie zagrają pewne punkty jak Piszczek i Subotic to The Citizens mają szansę aby wygrać ten ostatni mecz i walczyć potem o puchar pocieszenia w Lidze Europejskiej.
Obie ekipy czekają trudne mecze w week , City z United a BVB z Wolfsburgiem, więc istnieje możliwość że nie będą się wysilać za bardzo i zagrają na remis...chociaż City zagra dopiero w niedzielę więc będą mieli dzień odpoczynku więcej to mogą bardziej walczyć ...Dlatego też gram na City...oby to było rozumowanie w dobrym kierunku.

1:0

Autor: davwids
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z rozgrywek europejskich TUTAJ