MENU

Typy na 30 sierpnia 2012r Rosenborg - Legia Warszawa

Typy na 31 sierpnia 2012r

Örebro SK – Djurgardens IF (g.19:00)
Typ: Djurgardens DNB
Kurs: 1.55 bet365

Orebro bez zwycięstwa w ostatnich sześciu meczach ligowych (0-1-5) i na ostatnim miejscu w rankingu Allsvenskan (16/11 pkt.) ze stratą aż 12-u punktów do bezpiecznego miejsca w tabeli (Mjallby). W miniony weekend gracze Pera Ljunga przegrali na Behrn Arena w Örebro (1-2-7) z walczącym także o utrzymanie Gefle 1:2. Młody napastnik Alhassan "Crespo" Kamara (wypożyczony z AIK) od tygodnia trenuje z ekipą gospodarzy i jest w kadrze na dzisiejszy mecz podobnie jak wracający po zwieszeniu za nadmiar kartek kluczowy obrońca ( i kapitan zespołu) Magnus Wikström. Nie zagra kontuzjowany rozgrywający Tobias Grahn.
Djurgården (7/29 pkt.) bez porażki w kolejnych 15-u spotkaniach ligowych (5-10-0). Obecnie podopieczni Magnusa Pehrssona notują 3-y wygrane z rzędu (na wyjeździe z Sundsvall i Gefle po 1:0, oraz u siebie z Helsingborgiem 3:1). Pomocnik Peter Nymann Mikkelsen jest zwieszony za nadmiar kartek, a obrońcy Marc Pedersen, Joel
Riddez i napastnik Martin Broberg kontuzjowani. Do gry natomiast wraca po kontuzji ważny pomocnik Sebastian Rajalakso.
W poprzednim roku Djurgardens ograło Örebro na ich obiekcie 2:1 podobnie jak w ostatniej grze towarzyskiej na sztucznej nawierzchni Behrn Arena (koniec czerwca tego roku). I dzisiaj ma spore szanse na kolejna wygraną.

2:3

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z lig skandynawskich TUTAJ