MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 30 września 2011r

Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów (g.20:30)
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.60 betclic

Lechia Gdańsk:
Lechia jest w nie małym kryzysie, ponieważ wygrana z Wisłą w Krakowie miała być przełamaniem po słabym początku sezonu jednak Lechia znów gra tak jak nas nigdy do tego nie przyzwyczaiła. Porażki z Koroną, Limanovią i Podbeskidziem chyba lekko nadszarpnęły pozycję Tomasza Kafarskiego na stanowisku trenera.

GKS Bełchatów:
Bełchatów ostatni mecz zwycięski ma z Pobeskidziem u siebie 6-0 dokładnie 2 sierpnia. Od tamtej pory prawie same porażki. Zwłaszcza ostatnia u siebie z Legią. Walczył do osiemdziesiątej minuty, a potem stracił dwie bramki i znów przegrał. Jednak trzeba podkreślić, że w śród porażek widnieją takie drużyny jak Lech, Wisła i Legia czy Polonia. Są to drużyny walczące o mistrzostwo i przyszłe mecze pokażą o co walczy Bełchatów w tym sezonie. Bez Nowaka i Kosowskiego będzie trudniej.

Prognoza:
Ostatni sezon to dwa mecze tych drużyn obfitujące w małą liczbę bramek. O ile Bełchatów gra różnie to Lechia w tym sezonie na under. Liczę, że worek z bramkami w tym meczu się nie rozwiążę i padnie under w tym meczu. Lechia przed własną publicznością jest w stanie nie przegrać.

0:0

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ