MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 30 maja 2014r

Modena FC - AC Cesena

Typ: 1

Kurs: 1,55 bet365


Zapraszam bardzo serdecznie na ostatnią 42 kolejkę rozgrywek włoskiej Serie B.

We włoskim mieście Modena liczącym ponad sto osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić dwadzieścia jeden tysięcy widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Modena Football Club założonym w 1912 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z miasta Cesena liczącego ponad dziewięćdziesiąt cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1940 o barwach biało czarnych a mianowicie Associazione Calcio Cesena.
Modena FC rozegrała w tym sezonie 41 spotkań w których zdobyła 63 punkty po 16 zwycięstwach, 15 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 65-43.
AC Cesena zdobyła 65 oczek w swoich 41 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 17 zwycięstwach, 14 remisach oraz 10 porażkach co daje 4 pozycje w tabeli włoskiej Serie B, bilans bramkowy 45-35.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zagrali 20 razy zdobywając 41 oczek po 12 wygranych, 5 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramkowy na swoim Stadio Alberto Braglia 41-16.
Goście na wyjazdach w tym sezonie ligowym 31 punktów w 20 meczach po 8 zwycięstwach, 7 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramek w delegacjach 19-14.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się zespołysąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej które dzieli tylko 2 oczka a w ostatnich 5 spotkaniach ligowych pomiędzy tymi zespołami na Stadio Alberto Braglia w Modenie 2 razy wygrywali gospodarze, 2 razy padał remis oraz raz wygrali goście, bilans bramek w tych spotkaniach 8-4 na korzyść Modena FC.


Mój typ w tym meczu to zwycięstwo gospodarzy, Modena Football Club w tym sezonie na swoim terenie gra naprawdę bardzo dobrze strzelając aż 41 bramek tracąc tylko 16 a wygrywając to spotkanie będą mieć lepszą pozycje w barażach w walce o Serie A a Associazione Calcio Cesena na wyjazdach gra dobrze lecz z taka grającymi u siebie gospodarzami przegrają szczególnie że im z nimi nie idzie i drużyna z Modeny ich wyprzedzi w tabeli ligowej.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ