MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 3 października 2011r

Korona Kielce - Górnik Zabrze (g.18:30)
Typ: Korona
Kurs: 2.05 bwin

Korona Kielce:
Korona remisując wczoraj w Warszawie z Polonią zachowała fotel lidera. Jednak inne zespoły są bardzo blisko. Na plus brak porażki w tym sezonie. Wraz z Widzewem są to jedyne drużyny bez porażki. Korona wyciągnęła wnioski z przegranego meczu w PP i poprawiła grę w obronie. U siebie Korona gra tak jak na wyjeździe czyli bilans 2-2-0.

Górnik Zabrze:
Górnik w ostatniej kolejce przegrał z Cracovią 0-1. Porażka z Cracovią przeszkodziła w poprawie pozycji w tabeli. Na dzień dzisiejszy jest to 10 miejsce i 9 punktów. Na wyjeździe jednak Górnik w tym sezonie jeszcze nie wygrał 0-2-2. Gra w ataku też nie zachwyca, ponieważ zaledwie 2 bramki w trzech meczach.

Prognoza:
W ostatnich sezonach Korona nie miała problemów z pokonaniem Górnika: 1-0, 3-2, 4-2, 4-1. Teraz patrząc na to jak gra Korona w tym sezonie i Górnik na wyjazdach to faworytem tego spotkania będzie Korona, która u siebie nie powinna przegrać i zdobyć przynajmniej punkt jednak może warto zaryzykować kurs na gospodarzy. Dużo bramek też nie padnie. W ostatniej kolejce w meczach tych drużyn padła zaledwie jedna bramka i to w meczu Górnika.

2:0

Autor: mateusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ