MENU

Typy na dziś. Sprawdź najlepsze typy na dziś i ciekawe promocje bukmacherskie.

Typ na 3 listopada 2014r


Crystal Palace – Sunderland

Typ: 1

Kurs: 2,13 bet365

Crystal Palace (16/9 pkt.) grało bardzo dobrze w pierwszej połowie ostatniego spotkania na wyjeździe prowadząc zasłużenie do przerwy z WBA 2:0. Kontrowersyjny sześć minut po przerwie i rzut karny trzy minuty przed końcem czasu gry sprawiły, że zespół z Londynu stracił dwa ważne punkty potrzebne do walki o utrzymanie. Irlandzki doświadczony obrońca Damien Delaney wraca dzisiaj do gry po pauzie za kartki, natomiast obrońca Scott Dan i pomocnik James McArthur narzekają na urazy i ich gra stoi pod znakiem zapytania.

Sunderland po wyjazdowej klęsce z S'ton 0:8 przegrał ostatnio u siebie z Arsenalem 0:2 i z dorobkiem tylko 8-u punktów zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Napastnik Steven Fletcher nie grał z Arsenalem z powodu urazu, ale jest gotowy na dzisiejszy mecz. Obrońcy Sebastian Coates i Billy Jones oraz pomocnicy Ricky Alvarez i Emanuele Giaccherini są nadal na liście zawodników kontuzjowanych.
Jest to bardzo ważny mecz w dole tabeli dla obu zespołów w którym faworytem są gospodarze. Londyńska ekipa wykazuje lepsza formę jesienią, niż większość innych zespołów będących w dolnej połowie tabeli. Sunderland w ostatnich dwóch meczach stracił aż 10 bramek nie strzelając żadnej i dzisiaj będzie raczej trudno poprawić te fatalne statystyki.

Autor: Yankes

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ