MENU

Typy na 3 listopada 2012r Malaga - Vallecano

Typ na 3 listopada 2012r

Malaga - Vallecano (g.16:00)
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.62 bet365

Malaga u siebie jest piekielnie mocna. Po czterech spotkaniach rozgrywanych na La Rosaleda uzbierali na swoim koncie 10 punktów. Na taki bilans składa się remis z Mallorcą 1:1 na początku sezonu oraz trzy wygrane z Levante(3:1), Betisem(4:0) oraz Valladolid(2:1).
Rayo u siebie jak i na wyjazdach gra ofensywnie. Fajnie to wygląda, ale pozytywnych efektów nie przynosi. Przez ten styl gry tracą mnóstwo bramek, ale też sporo ich strzelają. Po czterech wyjazdach na swoim koncie zgromadzili 3 punkty; które wywalczyli z Betisem. Bilans bramkowy na wyjazdach 8:14 co daje średnio 5,5 gola na mecz.
A teraz tak dlaczego uważam, że Malaga wygra przynajmniej dwoma bramkami? A to dlatego, że w drużynie gości zabraknie podstawowego bramkarza Rubén(8s), który nie został powołany oraz obrońcy Amat(8s/0g) który pauzuje za kartki. W związku z tym ofensywna linia Malagi będzie miała szansę wykazania się.
Przewidywany wynik: 3:0/3:1

Powołani na ten mecz:
Rayo:
Cobeño, Dani, Rodri, Casado, Tito, Gálvez, Nacho, Labaka, Nicki Bille, Javi Fuego, Adrián, Trashorras, Lass, José Carlos, Piti, Leo, Delibasic, Chori Domínguez, Abu oraz Franco Vázquez.

Malaga:
Kameni, Jesús Gámez, Weligton, Demichelis, Onyewu, Camacho, Joaquín, Saviola, Seba, Willy, Iturra, Duda, Eliseu, Portillo, Buonanotte, Sergio Sánchez, Isco, Santa Cruz oraz Recio.
Juanmi(nap 1s/g1) i Fabrice(nap 2s/1g) nie zostali powołani, a Toulalan(pom 3s/0g), Monreal(obr 7s/0g) i Baptista(nap 4s/1g) wciąż są kontuzjowani.

1:2

Autor: Ivey
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi hiszpańskiej TUTAJ