MENU

Typy na 29 października 2012r Budowlani Łódź - PTPS Piła

Typy na 29 października 2012r

Budowlani Łódź - PTPS Piła (g.18:00)
Typ: Piła
Kurs: 1.55 expekt

W trzech ostatnich kolejkach Budowlane uciułały tylko 1 punkt (zdobyty w spotkaniu z grającymi poniżej swoich możliwości Wrocławiankami). Bez punktów dla dzisiejszych gospodyń zakończyły się 2 pierwsze mecze, jednak trudno się temu dziwić, bo grały najpierw z Dąbrową, później z Bielskiem.
Kontuzjowana jest środkowa Dominika Golec, co oznacza, że obok Sylwii Pyci wystąpi młoda Aleksandra Sikorska. W prawdzie w ostatnim meczu (przeciwko Impelowi) zagrała bardzo dobry mecz, ale czy tak będzie i w tym?

Jeżeli chodzi o Pilanki, to oglądałem w tym sezonie ich pierwszy mecz (z Wrocławiem) w którym pokazały się z bardzo dobrej strony pokonując faworyzowane gospodynie. Drugi mecz również zagrały na niezłym poziomie (przeciwko Legionovii) Natomiast w ostatnim meczu przeciwko Bydgoszczy zagrały słabe spotkanie przegrywając 1:3.

Dzisiejsze rywalki są z pewnością do ogrania, chociaż nie ma się co spodziewać łatwego i szybkiego meczu. Piła ma w tym sezonie większe ambicje i ciekawiej wyglądający skład. Po ostatniej porażce powinny być zmotywowane i żądne zwycięstwa.

3:0

Autor: Mayor
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ