MENU

Typy na 29 marca Färjestads BK – Luleå HF

Typ na 29 marca 2013r

Färjestads BK – Luleå HF (g.19:00)
Typ:
Färjestads
Kurs: 2.00 sportingbet

Färjestad w ćwierćfinale play-off pewnie wyeliminowało MODO wygrywając serię 4:1 ( u siebie w Löfbergs Lila Arena wygrane oba spotkania w regulaminowym czasie gry). Luleå z kolei wyeliminowała Frolundę wygrywając w serii ćwierćfinałowej 4:2. Przegrała jednak oba mecze wyjazdowe z Indianami w Scandinavium (ale nie od dzisiaj wiadomo, że Luleå gra dużo lepiej u siebie w Coop Arena, niż na lodzie rywali).
Färjestad rozegrało z Luleå w minionym sezonie regularnym 5 spotkań (4 mecze w Elistserien i 1 w European Trophy) i we wszystkich tych meczach wygrywali gospodarze. Co ciekawe podobna sytuacja miała miejsce w sezonie 2011/12. Widać zatem, że w rywalizacji pomiędzy tymi zespołami dużym atutem jest własna tafla.
Szkoleniowiec FBK Leif Carlsson dzisiaj wieczorem ma wszystkich graczy do swojej dyspozycji. Z kolei Luleå miała wcześniej kilku graczy kontuzjowanych, ale dzisiaj zagra już w komplecie.
Po grach ćwierćfinałowych hokeiści Färjestad mieli aż 9 dni odpoczynku, natomiast gracze Luleå tylko 6 dni. I ten fakt, może dzisiaj mieć też istotne znaczenie.
Nieznacznym faworytem w tej konfrontacji zdaje się być Luleå, ale w tej półfinałowej serii kilka zwycięstw zanotują na pewno gospodarze. I pierwsze z nich powinno nastąpić dzisiaj wieczorem.

1:4

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja na lodzie TUTAJ