MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 29 maja 2012r

Fredrikstad - Viking (g.19:00)
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.91 williamhill

Fredrikstad:
Fredrikstad nie może zaliczyć początku rozgrywek do udanych. Ma zaledwie sześć zdobytych punktów w jedenastu kolejkach nowego sezonu. Pięć ostatnich meczy to trzy porażki z rzędu, a cztery ogółem i jeden remis. Cztery bramki tylko strzelone w tych spotkaniach i aż dziesięć straconych. U siebie też nie najlepiej. Jedno zaledwie zwycięstwo i trzy porażki. Jednak jedenaście bramek strzelili, a dziesięć stracili.

Viking:
Viking też gra nie najlepiej, ponieważ zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem czternastu punktów. Jednak oni w odróżnieniu do ich dzisiejszego rywala w ostatnich pięciu meczach dwa razy wygrali i tyle samo meczy przegrali. Strzelili w nich pięć bramek i osiem stracili. Na wyjeździe grają dużo gorzej. Zaledwie jedno zwycięstwo w pięciu spotkaniach i trzy porażki. Ostatnia porażka bardzo bolesna z Tromso 1-5.

Prognoza:
Patrząc na mecze tych drużyn to bywało różnie, choć na siedem spotkań aż pięć kończyło się zwycięstwami gospodarzy, a dwa razy notowaliśmy podział punktów. Nie padało w nich jednak za dużo bramek, bo w zaledwie dwóch widzieliśmy trzy bramki, a tak zawsze kończyło się na maksymalnie dwóch. Ostatnie mecze u siebie Fredrikstad to cztery mecze zakończone overem 2.5 i jeden zakończony bezbramkowym remisem. Viking na wyjeździe dwa mecze kończył wynikami over 2.5. Viking na wyjeździe w pięciu meczach tego sezonu strzelił pięć bramek, czyli średnio jedna na mecz i tracił nieco ponad jedną bramę na mecz. U siebie Fredrikstad strzela średnio dwie bramki na mecz i dwie traci, ale ja tym razem zaufam statystykom i postawie na małą liczbę bramek.

3:0

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z lig skandynawskich TUTAJ