MENU

Typy na 28 sierpnia 2012r Stevenage – Southampton FC

Stevenage – Southampton FC (g.20:45)
Typ: Stevenage +0.25

Kurs: 1.85 pinnacle

Puchar Ligi Angielskiej, to............ strasznie nie atrakcyjne rozgrywki dla wielu zespołów. W poprzednim sezonie Sunderland, Norwich, Queens Park Rangers, Swansea i Wigan już w tej rundzie rozgrywek Capital One Cup pożegnały się z tym Pucharem.
Ani Stevange, ani S'ton nie odniosły sukcesu w tym Pucharze w poprzednim sezonie. Ale należy pamiętać, że Stevenage pokonał Newcastle w Pucharze Anglii dwa tygodnie temu u siebie na The Lamex Stadium. Gary Smitha i jego ekipa mieli mocne otwarcie
w League One (domowy remis z Carlisle United 1:1, oraz wyjazdowe wygrane z Leyton Orien i Oldham po 1:0). Natomiast Southampton nie zanotował jeszcze żadnych punktów w Premier League po dwóch seriach (wyjazdowa przegrana z Manchester City 2:3, oraz u siebie z Wigan 0:2). I dla menedżera "Saints" Nigela Adkinsa ten mecze (ten Puchar) nie jest z pewnością najważniejszy, gdyż musi się koncentrować na lidze (a przed nim i jego ekipą domowy mecz z Manchesterem United). Dlatego też ma dać pograć zawodnikom, którzy nie grali (lub grali mało) w pierwszych meczach Premier League (jak choćby wracający po długoterminowej kontuzji japoński napastnik Tadanari Lee), czy zawodnikom Under 21.
Stevenage poczyniło duże postępy w ciągu ostatnich kilku lat. Dla obu zespołów będzie to pierwsze w historii spotkanie pomiędzy nimi.

1:4

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z ligi angielskiej TUTAJ