MENU

Typy na 28 marca Pro Vercelli – FC Empoli

Typ na 28 marca 2013r

Pro Vercelli – FC Empoli (g.20:45)
Typ:
Empoli DNB
Kurs: 1.51 pinnacle

Pro Vercelli w strefie spadkowej (21/28 pkt.) i dzisiaj bez kilku ważnych swoich kluczowych graczy (obrońca Marco Modolo, pomocnicy Erpen, Elio De Silvestro i Gianni Fabiano, oraz napastnicy Giuseppe Greco i Umberto Eusepi). Szczególnie break Fabiano (główny "motor napędowy" zespołu, to olbrzymia strata dla gospodarzy).
Empoli (4/53 pkt.) walczy o awans poprzez play-off mając aktualnie stratę 10-u punktów do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem. Dzisiaj w ich ekipie nie zagra jedynie obrońca Francesco Pratali i pomocnik Cristiano Camillucci. Do gry natomiast wracają ważni gracze obrońca Vasco Regini i napastnik Riccardo Saponara.
Empoli po okresie znakomitej gry dosyć sensacyjnie przegrało w ostatniej rundzie u siebie na Stadio Carlo Castellani z Bari 0:1. I nadal ma szansę na bezpośredni awans, ale musi dzisiaj szukać ostatnio straconych punktów na Stadio Silvio Piola w Vercelli. I nie jest to niemożliwe, gdyż podopieczni Maurizio Sarriego to jedna z najlepszych ekip wyjazdowych Serie B (8-5-3). A do tego dzisiaj do jego składu wraca 2-uch głównych graczy.

0:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi włoskiej TUTAJ