MENU

Typy na 27 września 2012r FC Augsburg – Bayer Leverkusen

Typy na 27 września 2012r

FC Wil 1900 – AC Bellinzona (g.19:45)
Typ: Wil AH+0
Kurs: 1.75 bet365

Will po fatalnym początku sezonu (4-y porażki w pierwszych 5-u meczach) gra obecnie znakomicie (4-y wygrane z rzędu) i szybko pnie się w górę ligowej tabeli (4/15 pkt.). Szkoleniowiec gospodarzy Axel Thoma n ie ma żadnych absencji w swoim zespole przed dzisiejszym spotkaniem.
Bellinzona w zgoła odmiennych nastrojach. Bowiem po znakomitym starcie w nowy sezon (wyjazdowa wygrana z Biel 2:1 i domowa z mocnym Lugano 3:1) w kolejnych meczach zanotowała tylko jedną wygraną (u siebie na Stadio Comunale z najsłabszą ekipa i głównym kandydatem do spadku Locarno 2:1) i aż 4-y porażki. I obecnie drużyna z włoskojęzycznego kantonu Ticino plasuje się tuż nad strefa spadkową (8/11 pkt.). Miesiąc po rozpoczęciu rozgrywek zwolniono trenera Raimondo Ponte, a jego miejsce zajął Francesco Gabriele, który.........wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo swojego zespołu. Dzisiaj w jego zespole nie zagra główny rozgrywający, doświadczony pomocnik Hakan Yakin (kontuzja kolana).
bardzo ciekawe H2h, bowiem gospodarze dzisiejszego spotkania nie przegrali meczu ligowego z Bellinzoną od 2008 roku (4-y wygrane i remis).

0:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z pozostałych lig TUTAJ