MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 27 marca 2012r

Azerbejdżan - Rosja (g.18:00)
Typ: Over 5.5
Kurs: 1.88 pinnacleDziś w stolicy Azerbejdżanu Baku odbędzie się pierwsze spotkanie play-off którego stawką jest awans do MŚ, które odbędą się w Tajlandii gdzie Azerowie podejmą wice Mistrzów Europy Rosjan.
Jedni jak i drudzy wystąpią praktycznie w identycznych składach jak podczas Euro w Serbii. W reprezentacji gospodarzy najlepiej podczas kwalifikacji spisuje się naturalizowany zawodnik rodem z Brazylii który jest obrońcą ale w 3-ch meczach zdobył 4 bramki, obok niego najgroźniejszymi zawodnikami są Rajab Farajzade oraz Vitaliy Borisov, którzy strzelili po 2 bramki a są oni także nominalnymi obrońcami. W bramce nie podważalną pozycje ma Andrey Tveryankin który zagrał we wszystkich meczach Euro oraz kwlifikacjach MŚ, zmianany tylko na chwile podczas tych każdego spotkania. W ataku, grają na zmiane Ilkin Hajiyev, Thiago, Rufat Balakishiyev, Jadder Dantas, prawie wszyscy zawodnicy grają w zespole mistrza Azerbejdżanu Araz do nich należy także dodać kolejnego Brazylijczyka Serjao z Ukraińskiego Uragan. W reprezentacji Rosji podczas kwalifikacji najgroźniejszym zawodnikiem był Konstantin Maevski z 3 bramkami, zaraz za nim Sergei Sergeev strzelec 2 bramek i odziwo to także obrońcy. Ważnym ogniwami w zespole Zbornej są także naturalizowani Brazylijczycy obrońca Pula oraz napastkik Cirilo zdobywca jak do tej pory tylko 1 gola. W bramce 2-óch równorzędnych bramkarzy Sergei Zuev i Gustavo i nie zależnie który zagra gwarantuje reprezentacji Rosjii odpowiednią jakoś i wysoki poziom.
Mimo że mecz rozgrywany w Azerbejdżanie to faworytem są Rosjanie. Azerowie w rundzie zasadniczej kwalifikacji wygrali z Macedonią i Chorwacją ale przegrali z Ukrainą, a Ruski wygrali z Węgrami, Kazachami oraz Łotyszami. Gospodarze zawiedli na ME gdzie nie wyszli nawet z grupy przegrywając z gospodarzami Serbią i Portugalią a goście zdobyli srebrny medal przegrywając w finale po dogrywce z Hiszpanią i była to ich jedyna porażka w tym turnieju. Rosjanie, z roku na rok mają coraz silniejszą ligę futsalu, coraz lepsi zawodnicy zaczynają grać w Rosji, szkolenie młodzieży rozwija się w zawrotnym tempie, a wszystko to dzięki dużej kasie jaka jest wkładana w ten sport. W Azerbejdżanie nie jest tak kolorowo, dlatego naturalizuje się co roku Brazylijczyków, by osiągać jakieś wyniki a nie jest to najlepsze rozwiązanie, o czym sami się przekonują. Patrząc w kwalifikacjach oraz ME oraz stylu grania i potencjale jednych i drugich, to nie ma co się zastanawiać, kto jest lepszy, nawet grają na gorącym terenie w Baku reprezentacja Sergeia Skorovicha upora się z rywalem spokojnie.

2:3

Autor: Anderson89
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych dyscyplin TUTAJ