MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 27 lutego 2012r

MODO Hockey – Frölunda HC (g.19:00)
Typ: Modo +ET
Kurs: 1.88 betclic

Modo po ostatniej sobotniej wyjazdowej wygranej z HV 71 5:0 jest z powrotem na miejscu gwarantującym grę w fazie play-off (8/72 pkt.). Ale ekipa z Örnsköldsvik ma tylko jeden punkt przewagi nad 9-ym w rankingu Växjö Lakers. Do końca sezonu zasadniczego pozostały do rozegrania 4-y rundy i podopieczni Ulfa Samuelssona nadal muszą szukać punktów. U siebie w Fjällräven Center przegrali 3-y ostatnie spotkania (AIK 1:5, Farjestad 0:3, Skellefteå AIK 3:4) i dzisiaj po ostatniej wyjazdowej wygranej muszą przełamać domową niemoc.
Frölunda (2/87 pkt.) aktualnie w znakomitej formie (dziewięć zwycięstw w ostatnich dziesięciu meczach ligowych) i powolutku może się przygotowywać już do play-off. Popularni "Indianie" grają wysmienicie na swojej tafli (18-0-8). Na lodzie rywali wygrali co prawda ostatnie 5 spotkań wyjazdowych, ale grają sporo słabiej niż u siebie (11-0-14). Skrzydłowy Pierre Johnsson nabawił się kontuzji w ostatnim meczu z Linköping i dzisiaj nie zagra. Dwaj inni skrzydłowi Magnus Kahnberg i Anton Axelsson powrócili już co prawda do treningów po kontuzjach, ale ich gra dzisiaj stoi pod sporym znakiem zapytania.
W ostatnich 6-u meczach pomiędzy obydwoma zespołami MODO doznało tylko jednej porażki z Frolundą w Fjällräven Center. I dzisiaj mocno zmotywowani do gry gospodarze nie powinni popsuć tych statystyk..........choć łatwo zapewne nie będzie.

3:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja TUTAJ