MENU

Typy na dziś. Sprawdź najlepsze typy na dziś i ciekawe promocje bukmacherskie.

Typ na 26 września 2014r

Vejle BK – Skive

Typ: 1

Kurs: 2,25 bet365

Vejle to jeden z najstarszych i największych klubów w Danii (jeśli chodzi o tradycje piłkarskie), który w tym sezonie walczy o przetrwanie w pierwszej lidze. Jeśli się to by nie udało, to zapewne będzie to koniec profesjonalnej piłki nożnej w Vejle. Dlatego też tylko trzy punkty dzisiaj wieczorem na Vejle Stadion w meczu ze Skive usatysfakcjonują wszystkich w klubie. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo (Aarhus 1:0) po 7-u grach bez wygranej i własny stadion mają zapewnić dodatkowy poziom motywacji.

Dodatkowo fani "The Reds" wykupili już wszystkie miejsca w Vejle Stadion na ten mecz, zatem będzie masowe wsparcie dla zespołu. Bramkarz Patryk Wolański, pomocnik Kristian Gaarde, bramkarz Kristian Fæste i obrońca Niels Bisp Rasmussen nie zagrają dzisiaj, ale to tylko dwaj ostatni jak na razie odgrywali ważną rolę dla drużyny w tym sezonie (i żaden z nich nie grał w Aarhus).

Skive zaczęło sezon świetnie (2-2-0), ale straciło obecnie impet (0-4-2). Ekipa J. Michelsena pozostaje bez zwycięstwa od sześciu meczów ligowych z rzędu. Ponadto ma poważne problemy kadrowe. Pierwszy bramkarz Daniel Hook jest obecnie wyłączony z treningu (kontuzja), a jego zastępca Mathias Rosenørn doznał urazu w ostatnim meczu z Vendsyssel (1:1) i dzisiaj raczej też nie zagra. W związku z tym między słupkami prawdopodobnie stanie trzeci bramkarz weteran boisk Daniel Nors, lub doświadczony Daniel Krog (obydwaj w tym sezonie jeszcze w lidze nie grali). Co więcej ważny obrońca Jakob Andersen nie zagra także z powodu kontuzji.

Vejle w poprzednim sezonie wygrało wszystkie mecze ligowe ze Skive (w tym dwa u siebie). I dzisiaj ma spore szanse na 4-e zwycięstwo z rzędu.

Autor: Yankes

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ