MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 26 marca 2012r

Granada CF - Sevilla (g.21:00)
Typ: Sevilla DNB
Kurs: 1.70 expektDziś o godzinie 21:00 w Granadzie, typ na Sevillę w meczu z Granadą to w dużym stopniu value, ponieważ:
1) Granada gra cały czas tym samym składem, bardzo wąska kadra, piłkarze się męczą i często łapią kontuzje. Ostatnie mecze co 3 dni muszą być bardzo wymagające.
2) Absencje graczy: Pape Diakhaté, Hassan Yebda, Fran Rico, Jaime Romero i Carlos Martins (!). Szczególnie ten ostatni to kluczowa postać tego zespołu. Ten kreatywny pomocnik wypracował już mnóstwo punktów dla gości.
3) Sevilla w pełnym składzie i w gazie(?). - Do składu wraca bardzo ważne ogniwo, kim jest Negredo. Ostatnio źle się działo w ataku Sevilli. Szczególnie zawodziła skuteczność, teraz to się powinno zmienić. Ostatni mecz wygrany 0-3 na wyjeździe z Racingiem pokazał, że wracają do gry o puchary. Może rywal jakim był Racing, nie był zbyt wymagający, ale Granada też takim nie jest.
4) Sevilla ma o co grać. - Po stracie punktów Atletico, Espanyol i Athletic Bilbao (choć oni i tak mają już LE) to Sevilla wraca do gry w puchary. Nie grają w LE, mają tylko ligę.
5) Różnica klas. - Oczywiście Sevilla posiada niesamowity potencjał, szczególnie w ofensywie. Reyes, Negredo, Manu (z Racingiem odżył), Navas to ludzie, których w lidze powinni się bać wszyscy. Włącznie z uciekającą dwójką na czele.;)
6) Łatwiejszego przeciwnika już mieć nie będą. Po tym spotkaniu w terminarzu zespołu z Andaluzji występują takie drużyny jak: Mallorca, Getafe, Rayo, Betis, Real Madryt, Espanyol, Levante, Athletic, czy nawet Saragossa, która ku zdziwieniu wszystkich mocno punktuje i widać, że nawet w tym sezonie planują się utrzymać.
Jeśli sam typ bez podpórki na Sevillę jest zbyt ryzykowny, to można jeszcze śmielej pograć DNB, po kursie 1.70. Buki rozdają prezenty, w końcu niedługo święta.

0:3

Autor: mad
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi hiszpańskiej TUTAJ