MENU

Typy na 26 czerwca 2012r

Typy na 26 czerwca 2012r

Tertnes – Varegg (g.19:00)
Typ: Tertnes
Kurs: 2.62 bet365

Tertnes przed sezonem było uznawane za jednego z faworytów do awansu. Ale po 11-u rundach rozgrywek jest sporym rozczarowaniem (9/14 pkt.). Po okresie wreszcie dobrej gry (4-2-0 w szesciu meczach) w ostatniej kolejce ligowej gospodarze przegrali mecz wyjazdowy z liderem (i głównym kandydatem do awansu) OS 0:2. U siebie na Åstveit Idrettspark wygrali 3-y ostatnie spotkania (4:1 Bjarg, 5:2 Stavanger i 2:0 Skjold). Szkoleniowiec gospodarzy Jan Eivind Brudvik (poprzednio prowadził Åsane) ma kilka długoterminowych kontuzji w swoim zespole, ale nie są to raczej ważne absencje.

Varegg (nowo promowane) jest sporym zaskoczeniem in plus rozgrywek. Obecnie plasuje się wysoko w rankingu (4/24 pkt.) pozostając bez porażki w ostatnich 8-u meczach (6-2-0). Ma tylko 3 punkty straty do lidera Os. Ale Varegg prawdopodobnie nie będzie walczyło o promocję, gdyż byłby to spory organizacyjny problem dla klubu (który ma za cel walkę o utrzymanie). Doswiadczony skrzydłowy Martin Knudsen ( grał między innymi w Brann Bergen i Tromsø) był ostatnio kontuzjowany i jego gra dzisiaj nadal stoi pod dużym znakiem zapytania.

Oba zespoły są w dobrej formie. Tertnes powolutku "się rozkręca" i dzisiaj na swoim stadionie będzie nieznacznym faworytem spotkania z beniaminkiem ligi.

1:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z lig skandynawskich znajdziesz TUTAJ