MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 25 września 2011r

Widzew Łódź - Jagiellonia (g.14:30)
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.62 wh

Widzew Łódź:
Widzew to obok Korony jedyna nie pokonana drużyna w ekstraklasie. Trener Mroczkowski zasługuje na słowa pochwały. Potrafił świetnie ustawić i zmotywować piłkarzy. Z piłkarzy mających bronić się przed spadkiem stworzył piłkarzy walczących o puchary. Tak można nazwać sytuację, gdzie w ciągu 7 kolejek zdobył 11 punktów i do miejsca dającego start w pucharach brakuje tylko 2 oczek. W ostatniej kolejce zremisował u siebie z Zagłębiem 0-0. Takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie w Bełchatowie. Brak skuteczności to jedyny mankament tej drużyny, ponieważ gra obronna nie szwankuje. Zaledwie trzy bramki stracone w przeciągu tych siedmiu kolejek działają przekonująco na wyobraźnie. Widzew w meczu z Jagiellonią u siebie nie będzie mógł skorzystać z Brozia,Żigajevsa, Alvesa, Ben Radhii i Abbesa. Na kartki musi uważać Grzelczak o ile wystąpi. Przypuszczalny skład na to spotkanie to: Mielcarz- Dudu,Madera,Bieniuk,Ukah- Dżalamidze,Panka,Pinheiro,Budka-Oziębała,Okachi.

Jagiellonia Białystok:
Jagiellonię w ostatnim czasie dopadł mały kryzys. Porażka z Lechem 1-4 była tego oznaką, a porażka w PP z Ruchem Zdzieszowice dopełniła formalności. Do tego trzeba doliczyć lekką kontuzję Frankowskiego, który jest wicekrólem strzelców z 6 trafieniami. Chyba nie zagra w meczu z Widzewem.Do tego dochodzi brak w składzie Arzumanjana, Grzelaka i Pejovicia i ból głowy u trenera Michniewicza murowany. W tabeli z dorobkiem 11 punktów są na 8 pozycji tuż za Widzewem. W meczu z Widzewem będzie zmuszony wystawić chyba taką oto jedenastkę: Baran- Bartczak,Skerla,Cionek,Norambuena-Kukol,Hermes,Grzyb,Kupisz,Plizga-Makuszewski.

Prognoza:
Jagiellonia, która znalazła się w kryzysie na razie lekkim będzie się starać odebrać punkty bardzo dobrze grającemu Widzewowi, któremu brakuje tylko napastnika, który mógłby wykańczać akcje kolegów i spokojnie mógłby walczyć o te puchary nawet. Jednak jest jak jest i trzeba lepiej grać w obronie. Na dużą ilość bramek w tym spotkaniu bym nie liczył z racji braku w wyjściowej jedenastce Frankowskiego najprawdopodobniej. Widzew też nie ma czym strzelać bramek więc under jest wielce prawdopodobny. Widzew liczę, że podtrzyma dobrą passę i przynajmniej zremisuje.

4:2

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ