MENU

25 sierpnia

Typ na 25 sierpnia 2016 roku

Spotkanie:

Liberec - AEK Larnaca

1 + over 2,5

AKO: 2,65

Przed nami kolejne emocje związane z kwalifikacjami do lig europejskich. W końcu mam Polską drużynę w lidze mistrzów! ale dzisiaj skupimy się na lidze europejskiej a konkretnie meczem pomiędzy drużyną z Czech Liberec a drużyną z Cypr AEK Larnaca. W pierwszym meczu między obiema drużynami padł wynik 0:1 dla Liberec a więc Czesi przywieźli do domu całkiem fajną zaliczkę ale losy tego dwumeczu na pewno nie są rozstrzygnięte.
AEK Larnaca nie ma nic do stracenia nie mają czego bronić a więc od początku muszą atakować by zdobyć pierwszego gola na dogrywkę lecz to z drugiej strony będzie to okazja do wyprowadzania kontr. Pierwszy mecz był dosyć wyrównany patrząc na statystki (nie oglądałem meczu) lecz tak sobie myślę, że jeżeli Liberec wytrzymał potworne warunki jakie panują na Cyprze (upał) to muszą być lepszą drużyną.
Zespół z Liberec na własnym boisku gra dosyć dobrze i co ważniejsze dla mojego typu to to, że pada sporo goli w tych meczach.
Podsumowując, Myślę, że Liberec wygra dzisiejsze spotkanie grając u siebie lecz AEK Larnaca zapewne będzie walczyć i być może ustrzelą bramkę. Mecz powinien być bardzo otwarty co za tym idzie powinno paść parę goli. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy i powyżej 2,5 gola w meczu po dosyć fajnym kursie.
Powodzenia.
Autor
: nasz ekspert

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ