MENU

Typy na 25 października 2012r Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów

Typy na 25 października 2012r

Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów (g.20:30)
Typ: (-1.5) Resovia
Kurs: 1.75 tobet

Gospodarze to wicelider ligi z dorobkiem kompletu punktów po 3 kolejkach. Po kolei wygrywając z Avignon 3:0, Beauvais Oise 0:3 oraz GFCOA Ajaccio 3:1. Goście nie co gorzej bo 5 miejsce po 3 meczach z dorobkiem 5 pkt. Wygrali z AZS-em Olsztyn 3:0, oraz 3:2 ze Skrą na swoim parkiecie oraz ulegli ekipie z Kędzierzyna Koźla 3:1.
Mecz 1 kolejki, który na pewno odpowie na pytanie, który zespół obok Cuneo, będzie walczył o wyjście z grupy. Obie drużyny spotkały się ze sobą w zeszłym roku w 1/4 Pucharu CEV, w którym dwukrotnie lepsza okazała się drużyna z Rzeszowa wygrywając 3:0 oraz 3:1. Francuzi na razie nie stracili nawet punktu w lidze ale grali ze słabymi zespołami, które po 3 kolejkach okupują ostatnie miejsca w lidze. Resovia, wygrała ze słabym Olsztynem, ograła Skrę po walce oraz polegał po walce z ZAKSĄ. Gra Francuzów opiera się szczególnie na Słowacki atakującym Milanie Benczu na którego trzeba zwrócić baczną uwagę, po zanim jest kilku znanych zawodników w tej drużynie jak niemiecki libero Ferdinand Tille, reprezentant Francji i zarazem kapitan zespołu przyjmujący Benjamin Toniutti czy Czeski środkowy Lukas Bauer. Resovia ma mocniejszy skład ponieważ na każdej pozycji grają bardziej znani i lepsi zawodnicy. Atakujący Bartman i Schops, na przyjęciu Achrem, Lotman, Kovačević, na rozegraniu Dobrowolski lub Ticháček, na środku Grzyb, Kosok, Perłowski czy Nowakowski na libero Ignaczak.
Co by nie pisać, Resovia wygląda po względem kadrowym lepiej i to znacznie. Ważnym aspektem jest ogranie oraz sukcesy na arenie międzynarodowej, które też przemawiają za drużyną z Polski. Własna hala nie będzie raczej atutem gospodarzy, którzy nie mają tak żywiołowych kibiców jak Rzeszowianie. Krótko rzecz ujmując jest szansa i to spora że team Andrzeja Kowala wywiezie z Francji bardzo istotne 3 pkt.

1:3

Autor: Anderson89
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ