MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 24 stycznia 2015r

Spotkanie: En Avant de Guingamp - FC Lorient

Typ: 1

Kurs: 2,20 bet365

Zapraszam do Francji gdzie odbędzie się 22 seria gier tamtejszej Ligue 1.

W mieście Guingamp liczącym prawie siedem i pół tysiąca mieszkańców na Stade du Roudourou mogącym pomieścić ponad osiemnaście tysięcy widzów odbędzie sie mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym En Avant de Guingamp Cotes d'Armor założonym w 1912 roku o barwach czerwono-czarnych a w gości z miasta Lorient liczącego ponad pięćdziesiąt osiem tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1926 o barwach pomarańczowo-czarnych a mianowicie Football Club Lorient-Bretagne Sud.

En Avant de Guingamp rozegrał w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobył 25 punkty po 8 zwycięstwach, 1 remisie oraz 12 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli francuskiej Ligue 1, bilans bramek 23-33. z bilansem bramkowym 23-33.

FC Lorient zdobył 23 oczka w swoich 21 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 2 remisach oraz 12 porażkach i zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 23-29.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 11 razy zdobywając 15 oczek po 5 wygranych oraz 6 porażkach, bilans bramkowy na swoim Stade du Roudourou 13-15.

Goście zdobyli 9 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 zwycięstwach oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 11-19.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 1 pozycja i 2 oczka a w ostatnich ich 5 spotkaniach pomiędzy sobą o ligowe punkty w mieście Guingamp 3 razy wygrywali gospodarze oraz padły 2 remisy, bilans bramek w tamtych meczach 11-5 na korzyść zespołu En Avant de Guingamp.

Moim typem w tym meczu jest zwycięstwo gospodarzy, En Avant de Guingamp Cotes d'Armor lepiej w tym sezonie gra u siebie szcególnie ostatnio i do tego mają patent na zespół z miasta Lorient a Football Club Lorient-Bretagne Sud ciężko idzie w mieście Guingamp i gra na wyjazdach nie jest ich mocną stroną co moim zdaniem spowoduje że 3 oczka z tego pojedynku pozostaną na Stade du Roudourou.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ