MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 24 stycznia 2012r

Blues - Pelicans (g.17:30)
Typ: Blues AH0
Kurs: 2.00 pinnacle

Blues (8/63 pkt.) po ostatnich 3-ech wygranych (na wyjeździe z Jokeritem Helsinki 4:3 po OT i Kärpät Oulu 4:2, oraz u siebie ponownie z Kärpät Oulu 4:1) pokazuje, że po słabszym początku rozgrywek nadal mocno walczy o bezposredni awans do fazy play- off. W klubie pozostaje do konca sezonu (transfer potwierdzono dopiero wczoraj) wypożyczony z grającego w Jokipojat (fińska Mestis) bramkarz Antti Oren (w zamian Blues oddali norweskiego bramkarza Larsa Voldena i napastnika Roope Rannana). Ponadto do ekipy Blues powrócił do gry napastnik Toni Stålhammar. Nie zagrają natomiast kontuzjowani aktualnie: bramkarz Petri Koivisto, napastnik Petri Lammassaari, srodkowy Teemu Ramstedt i skrzydłowy Mika Hannula.
Lahti Pelicans (2/79 pkt.) po słabszym okresie gry ostatni notuję 3-y wygrane z rzędu (na swoim lodzie Lukko Rauma 3:1 i Jokerit Helsinki 4:3 po OT, oraz na wyjeździe Jokerit Helsinki 3:2 po OT). Pelikany są już pewne gry w play-off, ale dzisiaj maja parę ważnych absencji w swoim składzie. Skrzydłowi Pekka Jormakka, Max Wärn, Ilkka Pikkarainen, oraz napastnik Marko Pöyhönen są obecnie kontuzjowani.
W tym sezonie obie ekipy rozegrały pomiędzy sobą 3-y spotkania ligowe, które wygrali hokiesci Espoo. Gospodarze u siebie w Barona Areena (14-0-7), to druga "domowa" ekipa w SM-Liidze. I dzisiaj zapewne powalczy o potrzebne do play-off punkty z mocnym Lahti Pelicans. Choć łatwo nie będzie.................

1:5Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja TUTAJ