MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 24 maja 2012r

AIK Sztokholm - GAIS (g.19:00)
Typ: AIK
Kurs: 1.75 expekt

AIK:
AIK po jedenastu kolejkach ligowych zajmuje czwarte miejsce ze stratą dwóch punktów do trzeciego miejsca, trzech do drugiego, a do lidera Elfsborga traci dziewięć punktów. AIK w ostatnich pięciu meczach przegrał tylko raz z Elfsborgiem na wyjeździe 0-1. trzy remisy i jedno zwycięstwo. Zwycięstwo w ostatniej kolejce z Norrkoping 5-2 na własnym boisku. U siebie rozegrał pięć spotkań i to zaważa na ich pozycji w ligowej tabeli, bo nie potrafią wykorzystać atutu własnego boiska. Wygrali tylko raz i cztery razy wcześniej remisując. Sundsvall czy Djugardens to nie byli zbyt wymagający rywale, ale wygrać z nimi u siebie nie potrafili.

GAIS:
GAIS spisuje się bardzo mizernie. musi wykorzystać drugą część sezonu na polepszenie swojej sytuacji. W tej chwili zajmuje przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem dziewięciu punktów. Wygrali tylko raz. Sześć razy remisowali. Ostatnie kolejki to dwie porażki i trzy remisy. Na wyjeździe GAIS jeszcze bez zwycięstwa. Dwa remisy i trzy porażki. Porażki z Elfsborgiem 1-2, Syrianską 0-2 i Atvidabergs 1-2. Remisy natomiast z Kalmar 2-2 i Helsingborg 1-1.

Prognoza:
Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna gospodarzy, którzy przełamali serię remisów przed własną publicznością i w końcu wygrali. GAIS nadal bez zwycięstwa na wyjeździe. W meczach bezpośrednich w Sztokholmie AIK wygrał trzy ostatnie konfrontacje 2-1, 1-0 i 1-0. Moim zdanie i dzisaj powinno być podobnie i GAIS nie polepszy swojego kiepskiego położenia w tabeli.

1:0

Autor: mateusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z lig skandynawskich TUTAJ