MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 23 stycznia 2015r

Spotkanie: AC Ajaccio - GFCO Ajaccio

Typ: 1

Kurs: 2,35 bet365

Zapraszam do Francji gdzie odbędzie się 21 kolejka gier Ligue 2.

W mieście Ajaccio liczącym ponad sześćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Stade François Coty mogącym pomieścić ponad dziesięć i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz derbowy pomiędzy Athletic Club Ajaccien założonym w 1910 roku o barwach czerwono-białych a drużyną założoną w roku 1910 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Gazélec Football Club Olympique Ajaccio.

AC Ajaccio rozegrało w tym sezonie ligowym 20 spotkań w których zdobyło 24 punkty po 5 zwycięstwach, 9 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 18-20.

GFCO Ajaccio zdobyło 33 oczka w swoich 20 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 3 remisach oraz 7 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli francuskiej Ligue 2, bilans bramek 24-23.

Gospodazre zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 10 razy zdobywając 15 oczek po 4 wygranych, 3 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Stade François Coty 9-8.

Goście zdobyli 8 punktów w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 2 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-15.

Spotkanie to jak to w derbach bywa zapowiada się bardzo ciekawie i moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy po bradzo dobrym kursie, Athletic Club Ajaccien gra lepiej u siebie i na ten mecz na pewno się bardzo zmobilizuje aby wygrac przed własnymi kibicami w derbach Ajaccio a Gazélec Football Club Olympique Ajaccio większość swojego dorobku do tabeli zdobyło na swoim stadionie lecz na innych obiektach już nie jest tak ciekawie i do tego to derby z moim zdaniem bardziej ututuowanym rywalem co przełozy się na zwycięstwo gospodarzy na swoim Stade François Coty.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ