MENU

Typy na 23 grudnia 2012r Effector Kielce - AZS Olsztyn

Typ na 23 grudnia 2012r

Effector Kielce - AZS Olsztyn (g.14:30)
Typ: AZS +1.5s
Kurs: 1.62 pinnacle

Mecz ekip okupujących dalsze miejsca w tabeli, ale potrafiące wystrzelić i zaskoczyć Resovie (Olsztyn) czy JSW (Kielce). Ostatni mecz przyjezdnych to wyszarpany set Bełchatowianom. O trzech pozostałych nie ma co pisać, bo były to gładziutkie zwycięstwa Skry.
Gospodarze w ostatnim meczu, męki u siebie z outsiderem ligi - Częstochową. Nawet dobre spotkanie Dangera i Penczewa, ale myślę, że oczekiwania wobec nich są jeszcze wyższe. Gdy Kielczanie spotykają szczelny blok to skuteczność tych dwóch czołowych zawodników diametralnie spada, co pokazał mecz z Bydzią, w której obaj zawodnicy nie mieli nawet po 30% skuteczności ataku. A Olsztyn ma kim straszyć w bloku, ma wysokich, młodych chłopaków.
Drużyny grały już w tym sezonie i w Olszynie zostali zrównani z ziemią, przegrywając gładko 0-3. Teraz na pewno Kielczanie nie będą mieli tak łatwo, bo wierzę, że Ci młodzi chłopcy są charakterni i pamiętają, co z nimi zrobili Kielczanie w Olsztynie.
Bardzo duży potencjał posiadają Krzysiek i Ferens, dwóch zawodników, którzy liderują zespołowi. Krzysiek - bardzo mocny atak, na wysokim zasięgu. Czasem się napali, ale w większości są to znakomite ataki. Ferens - także wysoki, utalentowany chłopak z bardzo solidnym przyjęciem i dobrym atakiem. Nie będzie Łukasza Szarka, więc to dosyć spore osłabienie, ale może chociaż jeden raz dobrze zagra Gruszka?(hehe).

Kielce u siebie w hali grają słabo. Tylko jedno zwycięstwo. Ich największym mankamentem jest przyjęcie, bo rozgrywający odrzucony od siatki nie zrobi wiele, bo wtedy pójdzie świeca do Dangera albo Penczewa, a tam będzie czekał szczelny blok Olsztynian.
Olsztyn oczywiście też nie zachwyca, ale potencjał mają moim zdaniem sporo większy aniżeli Kielczanie i jeśli zagrają dobrze w przyjęciu to o atak można być spokojnym.

3:2

Autor: mejron
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ