MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 23 grudnia 2011r

Straubing Tigers – Hannover Scorpions (g.19:00)
Typ: Straubing
Kurs: 1.90 unibet

Straubing wysoko w tabeli (5/47 pkt.) i w dobrej formie (8-em wygranych i tylko 2-ie porażki w ostatnich 10-u meczach). Ostatnio "Tigers" pokonali wysoko u siebie w Eisstadion am Pulverturm ekipy Augsburg 3:0 i Dusseldorf 7:4, oraz na wyjeździe Krefeld 3:2. I dzisiaj
Straubing Tigers mogą świętować Boże Narodzenie z 12-oma punktami na koncie w ostatnich 4-ech meczach. Tym bardziej, że podopieczni znanego internacjonała (i bardzo doswiadczonego zawodnika rodem z kanady) Deana Fedorchuka grają bardzo dobrze na swojej tafli (11-0-3, z czego aż 8 wygranych w regulaminowym czasie gry). Kanadyjski obrońca Bruno St. Jacques jest zawieszony i dzisiaj w zespole gospodarzy nie zagra.
Hannover na miejscu przedostatnim w rankingu (13/31 pkt.) i tylko 2-e wygrane w ostatnich 10-u spotkaniach. W ostatniej rundzie rozgrywek "Skorpiony"przegrały wysoko u siebie w TUI Arena z München 0:4.
Tigers mocni na swojej tafli i z aspiracjami na wysokie lokaty w DEL. I powinni to dzisiaj potwierdzić z będącymi w kryzysie "Skorpionami" z Hanoveru.

6:5(AP)Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja TUTAJ