MENU

Typy na 22 września 2012r HSV Hamburg – Borussia Dortmund

Typy na 22 września 2012r

HSV Hamburg – Borussia Dortmund (g.15:30)
Typ: Borussia
Kurs: 1.62 williamhill

Już dziś o godz 15:30 na Imtech Arena w Hamburgu odbędzie się spotkanie 4 kolejki Bundesligi, w którym miejscowy HSV podejmie mistrza Niemiec Borussię Dortmund.
Gospodarze po 3 kolejkach zajmują 17 miejsce będąc bez zdobyczy punktowej. Przegrali po kolei z Nurnberg 0:1 u siebie oraz 2:0 z Werderem oraz 3:2 z Eintrachtem na wyjazdach. Goście zdobyli 7 pkt. (wygrali z Werderem 2:1 oraz Bayerem 3:0 u siebie i zremisowali 1:1 z Nurnberg na wyjeździe) i zajmują 5 miejsce.
Co do postawy HSV to jestem (pewnie nie tylko) ja zawiedziony. Kilka ciekawych transferów znanych zawodników jak Petra Jiraceka, Rafaela van der Vaarta czy Artjoma Rudnevsa i szumne zapowiedzi o zwojowaniu ligi, w sumie wydawały się realne, ale na obecną chwilę nie wygląda to ciekawie. Widać, że zespół na obecną chwilę jest źle przygotowany do sezonu, bo fizycznie wygląda marnie. Nie porozumienia na linii trener – zarząd oraz zarząd - dyrektor sportowy Frank Arnesen, głośno komentowane są w całych Niemczech, co zapewne odczuwają sami zawodnicy, co potem przykłada się to na ich gre jak i wyniki.
Goście, powoli łapią wiatr w żagle i z meczu na mecz ich gra wygląda coraz lepiej. Na początku sezonu nie było jeszcze to, ale z czasem zaczynają odczuwać zawodnicy „świeżość”. Jak przyznał sam trener Klopp, forma ma przyjść na decydujące mecze grupowe LM oraz na koniec rundy jesiennej czyli listopad i grudzień. Teraz gdy nie są oni jeszcze w pełni formy, gra naprawdę nie wygląda źle. 7 pkt w 3 spotkaniach oraz wygrana na inaugurację LM z Ajaxem ma swoją wymogę nawet jak styl nie jest na razie ten sam co pod koniec sezonu 2011/2012.
Nie ma co tutaj się rozpisywać. Faworytem są Dortmundczycy i nie ma co się dziwić. Grają lepiej w obronie, skuteczniej w ataku i długo utrzymują się przy piłce, czego nie potrafią gospodarze. W ekipie z Hamburga zabraknie Petra Jiracka, ukaranego w zeszłym tygodniu we Frankfurcie i jest to duże osłabienie siły ofensywnej. Dortmundczycy mimo, że grali w Środę spotkanie, to nikt nie narzeka na przemęczenie ani na żadne urazy, a więc zagrają w najmocniejszym składzie, czyli powalczą o 3 pkt.


3:2

Autor: Anderson89
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z ligi niemieckiej TUTAJ