MENU

Typy na 22 października 2012r Fredrikstad FK – Brann

Typy na 22 października 2012r

Fredrikstad FK – Brann (g.19:00)
Typ: Fredrikstad DNB
Kurs: 1.62 bet365

Fredrikstad ma kilka kolejek przed końcem sezonu w strefie barazowej Tippeligaen (14/24 pkt.) ze stratą tylko 3-ech punktów do bezpiecznego miejsca w rankingu (13/Sognal). Zatem jeśli dzisiaj wygra, to zrówna się o punktami z Sognal. Po 3-ech wygranych z rzędu (u siebie Sognal 2:1, oraz na wyjeździe Stabaek 1:0 i Lillestrom 2:1) przyszły dwie porażki (domowa z Valerengą Oslo 2:1 i wyjazdowa z Haugesund 0:1). Zatem Fredrikstad musi szukać cały czas punktów, aby bronic się przed spadkiem. Obrońcy Jørgen Horn i Kevin Dure są kontuzjowani od dłuższego czasu i nie zagrają już do końca sezonu. Ponadto dzisiaj nie zagra także kontuzjowany pomocnik Mads Hansen. Do gry wraca natomiast po chorobie
ważny pomocnik Ole Jørgen Halvorsen.
Brann (6/39 pkt.) w dobrej formie (3-1-1 w ostatnich 5-u meczach), ale bez szans na czołowe lokaty w lidze i Europejskie rozgrywki w kolejnym sezonie. Ekipa z Bergen gra znakomicie na swoim obiekcie (10-1-2), natomiast na boiskach rywali prezentuje się już dużo gorzej (2-2-8). Pomocnik Amin Askar jest kontuzjowany(i dzisiaj nie zagra), natomiast bramkarz Piotr Leciejewski wraca do gry po kontuzji barku.
Fredrikstad bardzo zmotywowane w walce o utrzymanie. W poprzednim sezonie "Arystokraci" wygrali oba mecze ligowe z Brann. I dzisiaj koniecznie muszą ich szukać z nie grającym już w zasadzie o nic Brann Bergen.

3:4

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z lig skandynawskich TUTAJ