MENU

Typy na 22 maja Servette FC – FC Sion

Typ na 22 maja 2013r

Servette FC – FC Sion (g.19:45)
Typ:
Servette
Kurs: 2.25 williamhill

Cztery rundy przed końcem sezonu Servette (10/23 pkt.) ma 4-y punkty straty do bezpiecznego miejsca w tabeli (9/Lausanne). Ale podopieczni Sébastiena Fourniera mają jeden mecz rozegrany mnie i jeśli dzisiaj go wygrają, to zmniejsza stratę do punktu. A przed nimi jeszcze mecz wyjazdowy z Lausanne w przedostatniej kolejce). ZXatem szansa na utrzymanie jeszcze jest. Gospodarze na swoim stadionie nie zachwycają (3-4-9) podobnie jak obecna formą (1-0-6 w ostatnich 7-u meczach). Za kartki pauzuje pomocnik Xavier Kouassi, a kontuzjowani są obrońca Christian Schlauri, oraz pomocnicy Simone Grippo i Steven Lang.
Sion (5/45 pkt.) ma co prawda tylko 4-y punkty do 4-ego w tabeli Zurichu (Liga Europejska), ale podobnie jak gospodarze swoją aktualną formą nie zachwyca (2-4-4 w ostatnich 10-u meczach ligowych). W ostatnich meczach ekipa Michela Decaste wysoko przegrała na wyjeździe z St. Gallen 0:5 i także wysoko u siebie na Stade de Tourbillon z Grasshoppers Zurich 0:4. W klubie z południowo-zachodniej Szwajcarii panuje bałagan organizacyjny, bowiem 5-u kluczowych graczy zostało ostatnio odsuniętych od zespołu przez Zarząd Klubu z różnych powodów (obrońca Michael Dingsdag, pomocnicy Anthony
Sauthier i Didier Crettenand, oraz napastnicy Dragan Mrđa i Kyle Lafferty). Z kolei obrońca Arnaud Bühler, oraz pomocnicy Alberto Regazzoni, Abdoul Karim Yoda porozumieli się z klubem i wracają po okresie zwieszenia do kadry meczowej. Kluczowy obrońca Vilmos Vanczák pauzuje dzisiaj za nadmiar kartek, a pomocnicy Gennaro Gattuso i Joaquim Adão są aktualnie kontuzjowani.
Tylko zwycięstwo i komplet punktów da Servette nadzieję na utrzymanie. Klub ze stolicy Szwajcarii jest dobrze znany na rynku europejskim, ma pieniądze i ambicje, aby pozostać w najwyższej lidze.


4:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ