MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 22 maja 2012r

Cordoba - Cartagena (g.21:00)
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.65 bwin

Cordoba:
Cordoba wciąż walczy o baraż, by móc wystąpić w meczach decydujących o awans do Primera Division. Zagraża jej tylko Almeria, która jest tuż za nimi i traci do nich tylko trzy punkty. Cordoba ma tych punktów 64. W ostatniej kolejce przegrali z Gironą na wyjeździe 1-3. U siebie jednak nie przywykli przegrywać. W tym sezonie dwanaście zwycięstw, sześć remisów i tylko jedna porażka. Ostatnie pięć meczy na własnym boisku to cztery zwycięstwa i remis. Pokonali Gimnastic, Guadalajare, Hercules czy Huesce. Remis tylko z Sabadell.

Cartagena:
Cartagena na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zajmuje przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem trzydziestu czterech punktów. Do bezpiecznego miejsca traci dziewięć punktów. Nie jest możliwe, żeby się utrzymali. Są już spadkowiczami chociaż w ostatnich kolejkach przegrali tylko raz. Na wyjeździe Cartagena jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Zdobyła zaledwie jedenaście punktów. Dziewiętnaście spotkań wyjazdowych i dwanaście porażek.

Prognoza:
Obie drużyny dzieli mnóstwo miejsc w ligowej tabeli. Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest bardzo mizerny zaledwie 1.30. Co ciekawe nie zawsze Cordoba wygrywała z Cartageną u siebie. Dwa razy wygrała i dwa razy przegrała. W ostatnim tylko ich meczu padły dwie bramki, a Cordoba wygrała wtedy 2-0. Wcześniej trzy lub nawet sześć(1-2, 1-2, 4-2). Ostatnie pięć meczy wyjazdowych to cztery mecze Cartageny zakończone overami 2.5. Pięć ostatnich spotkań u siebie to cztery spotkania Cordoby zakończone overami 3.5. Warto postawić w tym spotkaniu na liczbę bramek, bo jest pewniejsze niż zwycięstwo gospodarzy dwiema bramki.


2:0

Autor: mateusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ