MENU

Typy na 22 listopada 2012r FC Basel – Sporting Clube de Portugal

Typ na 22 listopada 2012r

FC Basel – Sporting Clube de Portugal (g.19:00)
Typ: Basel
Kurs: 2.05 pinnacle

Basel aktualnie ma 5 punktów na koncie i stratę tylko punktu do będącego przed nim węgierskiego Videotonu. U siebie na St. Jakob-Park popularni w Europie "RotBlau" zanotowali remis z belgijskim Genk 2:2 i wygraną z Videotonem 1:0 w poprzedniej rundzie. Podopieczni Murata Yakina mają duże szanse na awans do dalszej fazy tych rozgrywek, ale
muszą dzisiaj wygrać. W ostatnim meczu rodzimej ligi gospodarze ograli wysoko Grasshopper 4:0 w niedzielę i dzisiaj mają podobny skład do tego meczu (nie zagra jedynie kontuzjowany napastnik Marco Streller.
Sporting Lizbona jest ostatni w grupie. Gracze znanego belgijskiego internacjonała Franka
Vercauterena przegrali mecze wyjazdowe z Genk 1:2 i Videotonem 0:3 remisując domowe spotkania z Basel 0:0 i genk 1:1. W portugalskiej lidze Sporting wygrał ostatnio u siebie z Braga 1:0, ale w ostatnich 4-ech meczach wyjazdowych pozostaje bez wygranej (0-2-2). W klubie spora nerwowość, bowiem obecny szkoleniowiec Franky Vercauteren (zastąpił na tym stanowisku Sa Pinto) jest................ ósmym trenerem w ciągu ostatnich 3-ech lat. Ważny holenderski pomocnik Stijn Schaars pauzuje dzisiaj za nadmiar kartek, a kluczowy obrońca także rodem z Holandi Khalid Boulahrouz i bramkostrzelny rosyjski napastnik Marat Izmailov są aktualnie kontuzjowani. Do tego mniej znaczący gracze (zmiennicy) pomocnik Bruno Pereirinha, oraz obrońcy Santiago Arias i Daniel Carriço także z rożnych powodów dzisiaj nie są w kadrze meczowej.
Basel musi wygrać jeśli ma zamiar dalej grac w rozgrywkach LE.

3:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z rozgrywek europejskich TUTAJ