MENU

Typy na 22 grudnia 2012r Leicester City – Cardiff City

Typ na 22 grudnia 2012r

Leicester City – Cardiff City (g.16:00)
Typ: Leicester
Kurs: 2.00 bet365

Leicester (5/37 pkt.) to jedna z najlepszych domowych ekip Championship. U siebie na King Power Stadium popularne "Lisy" grają znakomicie (8-2-1), a lepszą domowa drużyna pozostaje tylko ich dzisiejszy rywal. W ostatniej kolejce ligowej podopieczni Nigela Pearsona przegrali nieznacznie mecz wyjazdowy z Millwall 0:1 i dzisiaj na swoim obiekcie z liderem tabeli będą szukać punktów w drodze do Premier League.Do gry po kontuzji wraca dzisiaj napastnik Martyn Waghorn, natomiast nie zagrają kontuzjowani obrońcy Sean St. Ledger i Michael Keane.
Cardiff na czele tabeli, ale dzięki znakomitej grze w Walii (10-0-1). Ale w ostatnią sobotę "The Bluebirds" ogromnie rozczarowali swoich fanów przegrywając na Cardiff City Stadium z ..............ostatnim w rankingu Peterborough 1:2. Kluczowy obrońca (i kapitan drużyny) Mark Hudson dzisiaj wraca do gry po okresie zwieszenia za nadmiar kartek, natomiast nie zagrają kontuzjowani: pomocnik Kadeem Harris, oraz napastnicy Tommy Smith i Nicky
Maynard.
Ostatnie dwa mecze ligowe na na King Power Stadium gospodarze wygrali z walijską ekipą. I dzisiaj powinno być podobnie, choć na pewno nie będzie łatwo.

0:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ