MENU

Typy na 21 stycznia 2013r Atletico-Levante

Typ na 21 stycznia 2013r

Tenis - Australian Open
Kto będzie w finale?

Typ: Maria Sharapova i Serena Williams
Kurs: 1.72 bet365

Jeśli nie będzie takiego finału w tym roku to będzie to niespodzianka. Najpierw zobaczmy drogę Williams:
1r: z Gallovits 6:0 6:0
2r: z Muguruza 6:2 6:0
3r: z Morita 6:1 6:3
4r: z Kirilenko 6:2 6:0
W ćwierćfinale zmierzy się ze swoją rodaczką Sloane Stephens, z którą też nie powinna mieć większych problemów. Grały ze sobą w tym roku i lepsza była Serena 6:4 6:3. Później będzie półfinał z kimś z pary Azarenka-Kuznetsova. Z którą by się Williams nie spotkała to i tak powinna wygrać. Z Azarenką ma bilans 11-1, a z Kuznetsovą 6-2. Nie wyobrażam sobie żeby Sereny nie było w finale z taką dyspozycją jaką aktualnie prezentuje.

Teraz zajmijmy się Sharapovą:
1r: Puchkova 6:0 6:0
2r: Doi 6:0 6:0
3r: V.Williams 6:1 6:3
4r: Flipkens 6:1 6:0
W ćwierćfinale czeka ją mecz ze swoją rodaczką Ekateriną Makarovą, z którą ma bilans 4-0. Panie grały ze sobą na Australian Open w zeszłym roku i wtedy Maria wygrała 6:2 6:3. Teraz liczę na powtórkę. Później będzie najtrudniejszy sprawdzian, ponieważ w półfinale spotka się z kimś z pary Na Li-Radwańska. Jeśli padnie na Chinkę to Maria ma z nią bilans meczów 8-4. Jeśli na Radwańską to bilans również jest korzystny i wynosi 8-2. Przy takiej dyspozycji jaką prezentuje Rosjanka to powinna sobie poradzić zarówno z jedną jak i z drugą. Chciałbym żeby Polka weszła do finału, ale patrzę na to obiektywnie i raczej nie będzie miała większych szans w starciu z Rosjanką.

Jak na razie Maria idzie przez turniej jak burza. Razem z Williams najbardziej się wyróżniają wśród zawodniczek, ponieważ bardzo gładko wygrywają swoje mecze i są w bardzo dobrej formie. Obie powinny spotkać się w finale tej imprezy.

Na rozliczenie tego typu trzeba będzie poczekać kilka dni, ale myślę, że warto.

Autor: lucekksz
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z tenisa ziemnego TUTAJ