MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 21 marca 2014r

Dynamo Dresden – SpVgg Greuther Fürth

Typ: 1

Kurs: 3,20 bet365

Dynamo w trefie spadkowej (17/24 pkt.) i od 10-u spotkań ligowych bez zwycięstwa (0-6-4). Strata do bezpiecznej lokaty w rankingu wynosi 6 punktów i jeszcze jest na pewno do odrobienia. Po dwóch remisach 1:1 z rzędu (wyjazd Ingolstadt i dom Dusseldorf) ekipa z Drezna po dobrym i pełnym poświęcenia meczu nieznacznie przegrała na wyjeździe z kandydatem do awansu Paderborn 1:2. Algierski napastnik Mohamed Amine Aoudia jest niestety kontuzjowany do końca sezonu i to jest duze osłabienie siły ofensywnej gospodarzy.
Greuther Fürth na miejscu drugim w rankingu (cztery punkty straty do Köln i dwa przewagi nad Paderborn). Ale obecnie ekipa Franka Kramera nie gra tak dobrze jak pokazuje to ligowa tabela (2-3-1 w ostatnich 6-u meczach). Po wyjazdowej wygranej w Bochum 2:0 w ostatnim meczu domowym by l tylko remis ze średniakiem ligi Unionem Berlin 1:1. Kluczowy obrońca Mërgim Mavraj pauzuje za kartki podobnie jak pomocnik Stephan Fürstner. Z kolei napastnik Niclas Füllkrug jest kontuzjowany i dzisiaj także nie zagra.
O Greuther Fürth krąży opinia, że są za słabi na 1. Bundesligę, ale za mocni na 2. Bundesligę. Zatem niespodzianki w ich wykonaniu to co sezon niemal norma. Z kolei Dynamo zażarcie walczy o utrzymanie. I po 10-u meczach bez wygranej może w końcu uda się gospodarzom sięgnąć zwycięstwo.
Autor: Yankes

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ