MENU

Typy na 21 marca 2013r Ginepri R. - Lu Y.H.

Typ na 21 marca 2013r

Ginepri R. - Lu Y.H. (g.16:00)
Typ:
Lu Y.H.
Kurs: 1.45 expekt

Drugi dzień turnieju w Miami czas zacząć. Na początek moją uwagę przyciąga mecz Ginepriego i Lu, a więc pojedynek graczy, między którymi w rankingu ATP jest przepaść. Ginepri - 317. miejsce, Lu - 73. Sam ranking mówi więc nam kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Przyjrzyjmy się formie Lu: Indian Wells: po dobrych spotkaniach ograł Smyczka i Klizana, następnie odpadł z Murrayem. Derlay Beach: tam wyeliminował go w trzech setach będący ostatnio w świetnej formie Kevin Anderson. Wcześniej w Memphis, również po zaciętym pojedynku przegrał z bardziej doświadczonym Hewittem. Jak widać losowania nie sprzyjały zawodnikowi z Chińskiego Tajpej. Przegrywał mecze z zawodnikami z najwyższej światowej półki, stawiając im jednak silny opór.
Teraz kolej na Ginepriego. Ostatnimi czasy grał on jedynie na challengerach w Dallas, gdzie w pierwszym odpadł z Williamsem, a w drugim, w finale przegrał z Melzerem, gdzie ugrał zaledwie 4 gemy. W między czasie spróbował swoich sił w Derlay Beach, gdzie przegrał 2-0 ze Smyczkiem, którego później ograł właśnie Lu.
Ginepri w kwalifikacjach pokonał Ungura (zawodnik clayowu, więc nie był to nie lada wyczyn) i Socka.
Za Amerykaninem stoi jedynie fakt, że gra On u siebie (mieszka na Florydzie), ale w tenisie nie ma to chyba najmniejszego znaczenia. Lu, lubiący grać na hardach, nie powinien mieć dziś najmniejszych problemów z pokonaniem Robbiego.

0:2

Autor: Conrado
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z tenisa ziemnego TUTAJ