MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 21 marca 2012r

Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz (g.20:45)
Typ: Over 3.5s
Kurs: 1.485 pinnacleŁaska oddsmakerów na pstrym koniu jeździ. Przed pierwszym meczem za faworytów uznawano graczy Jastrzębskiego Węgla, a spotkanie skończyło się zwycięstwem Delecty 3:0. Już następnego dnia dużo niższe kursy były na Delectę, a mecz wygrał JW po tie-breaku.
Także nie trudno zgadnąć, że przed środową potyczką linia na podopiecznych Bernardiego jest spora niższa.

Pytanie tylko, czy rzeczywiście tak łatwo będzie wskazać tu zwycięzcę. Od paru spotkań Jastrzębianie rozegrali tylko 3 dobre sety ( w tym tie-break ) i mimo, że było to w ich ostatnim meczu to ciężko wyrokować, czy to już zwiastun pewnej zwyżki formy, czy raczej zadyszka Bydgoszczan.

W rewanżu w Bydgoszczy wyraźnie osłabł zbyt mocno eksploatowany w pierwszym meczu Antiga, ale nie ma co się dziwić temu wiekowemu siatkarzowi, że coraz trudniej znosi mu się trudy sezonu. Jednak po tej dłuższej przerwie spodziewam się znowu świetnego meczu Francuza.

Wyniki w tej parze to wciąż dla mnie ogromna niewiadoma, ale sądzę, że JW ma zbyt nieustabilizowaną formę, by wygrać bez straty seta, ale na pewno na swojej hali nie pozwoli się rozbić w 3 partiach.

3:2

Autor: Bartkub
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ