MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 21 maja 2012r

St.Particks - Dundalk (g.20:45)
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.75 bwin

St.Particks:
St.Particks rozpoczął obecny sezon bardzo dobrze. Po dwunastu kolejkach zajmuje drugie miejsce z dorobkiem dwudziestu trzech punktów. W przyszłym sezonie pucharowym wystąpi ta drużyna w Lidze Europejskiej. Teraz do pierwszego Sligo tracą już sporo, bo siedem punktów. Trzeba jednak podkreślić, że tylko te dwie drużyny są niepokonane w tym sezonie. St.Particks ma jednak pięć zwycięstw i siedem remisów. U siebie trzy zwycięstwa i dwa remisy. Dziewięć strzelonych bramek na własnym stadionie i tylko dwie stracone.

Dundalk:
Dundalk w tym sezonie będzie walczył chyba tylko o utrzymanie. W tej chwili są na przedostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie dziewięciu punktów. Tylko siedem bramek strzelonych i dwadzieścia dwie stracone. Ostatnio mają już cztery porażki z rzędu. Na wyjeździe jedno zwycięstwo, trzy porażki i dwa remisy. Cztery strzelone bramki i trzynaście straconych. Wysokie porażki na wyjeździe ponieśli z Shamrock 0-6 i Sligo 0-3.

Prognoza:
Obie drużyny dzieli w tabeli spora różnica zdobytych punktów. Patrząc na ich bezpośrednie mecze to również zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy. Zwycięstwa St.Particks nad Dundalk nie są codziennością, bo zdarzają się i zwycięstwa Dundalk, czy remisy, ale jeśli już gospodarze wygrywają to robią to różnicą dwóch bramek zwyczajowo i tak może być i dzisiaj. Już Dundalk dostało wyjazdowe "lanie" od pucharowiczów Shamrock i Sligo, w których nie strzelili bramki a stracili dziewięć. Spodziewam się przynajmniej trzech bramek w tym spotkaniu idąc drogą pucharowiczów właśnie.

1:2Autor: mateusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ