MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 21 kwietnia 2012r

Arkas Izmir - Fenerbahce (g.16:30)
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1.60 pinnaclePowoli ligi się kończą we wszystkich krajach i juz powoli nastawiamy się na sezon reprezentacyjny...Jednak za nim do niego dojdzie przenieśmy się do Turcji gdzie tamtejsze rozgrywki doszły właśnie do fazy finałowej. Co ciekawe finał ligi jest identyczny jak w zeszłym roku..Wystąpią w nim zespoły Arkasu oraz Fenerbahce. W zeszłym sezonie górą było Fenerbahce,jak będziemy w tym sezonie ? Zobaczymy..Choć patrząc na pryzmat całego sezonu + formę w ostatnim czasie stawiam na zespół Fenerbahce. Zaraz opisze to dlaczego dzisiaj jak i w całej konfrontacji mistrzem znów zostanie Fener.
Zacznijmy od zawodników zagranicznych występujących w obu ekipach:Arkas ma ich 5w składzie:Są to rozgrywający Hansen(USA),atakujący z Kolumbii Agamez,Słynny Brazylijczyk przyjmujący Bravo oraz dwóch Kanadyjczyków:przyjmujący Perrin oraz środkowy Duff..
Fenerbahce zaś ma 4zagranicznych zawodników: Atakującego Serbskiego słynnego Ivana "Groźnego" Milijkovica oraz 3przyjmujących:Kubańczyk Marshall,Chorwat Osmarković oraz Argentyńczyk Quiroga. Zaś z rodzimych zawodników to Fener ma 4zawodników grających zawodników:Rozgrywający Arslan Ekşi,Środkowi:Emre Batur + Kayhan oraz libero Serkan Kılıç Arkas natomiast tylko przyjmującego Subaşı..Czemu to takie ważne ilu rodzimych dobrych zawodników ponieważ wg przepisów w meczu ligowym w Turcji może przebywać tylko dwóch zawodników zagranicznych na parkiecie. I tutaj Arkas ma ograniczone pole manewru gdyż grają parą zagranicznych zawodników: Hansen(sypacz) + Agamez(atakujący) zaś Fener gra parą Milijkovic(atak)+Marshall/Quiroga(przyjęcie) i widać że Arkas będzie miał problemy.. Fener ma dwóch zagranicznych grajków na skrzydłach,Arkas 1..nie mają wartościowego zmiennika dla Agameza..Ich środkowi bez Duffa są słabsi od środkowych Fenerbahce..
Poza tym 2dni temu oba kluby spotkały się w fazie grupowej(w Turcji mamy play offach podział 2grupy 4osobowe z których 2najlepsze drużyny awansowały do półfinału) i tam Fener ograł Arkas 3:1 po naprawdę ciekawym spotkaniu..Ogólnie na ostatnie 5spotkań Arkas wygrał tylko 1 na początku tego sezonu (3:1)We wczorajszych półfinałach Fener gładko zlał Galatasaray 3:0 zaś Arkas pokonał po ciężkim boju Halk Bankasi 3:1..Fener dał wczoraj odpocząć Milijkovicovi co jest ważne w kontekście tym że obie ekipy zagrały już 4 mecze w 4 dni! Niezły maraton! Milijković to lepszy atakujący niż Agamez,bez Bravo przyjęcie Arkasu jest gorsze niż w zespole Feneru..Środek też lepszy dla mistrzów Turcji..Jedynie Hansen przeważa nad Eksi...Reasumując dzisiaj Fenerbahce pokaże po raz kolejny Arakasowi że mistrzem i najlepszym zespołem w Turcji jest Fenerbahce!

3:0

Autor: Lisek
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ