MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 20 września 2011r

Leeds Utd - Manchester Utd (g.20:45)
Typ: Manchester HT 1
Kurs: 1.91 tobet

Po weekendowych rozgrywkach ligowych dzisiaj przyszedł czas na trzecią rundę angielskiego pucharu Carling Cup. O godzinie 20:45 na Elland Road dojdzie do bardzo emocjonującego pojedynku pomiędzy aktualnym mistrzem kraju Manchesterem United i plasującym sie na 11 pozycji Championship Leeds United. Czerwone diabły w iście cudowny sposób odesłały z kwitkiem londyńską Chelsea, która musiała uznać wyższość po przegranej 3:1. Leeds Utd wygrało natomiast 2:1 z Bristol City.
Sir Alex Ferguson przyzwyczaił kibiców swojej drużyny do często bardzo eksperymentalnego składu jaki wystawia w spotkaniach pucharowych. Potwierdzona kadra na dziś to:

Manchester United: Lindegaard, Kuszczak, Amos, Fábio, Jones, Ferdinand, Evans, Evra, Vermijl, Brown, M.Keane, Thorpe, Fryers, Valencia, Carrick, Fletcher, Pogba, James, Giggs, Park, Owen, Berbatow, Macheda, Diouf, W.Keane

Manchester United z pewnością będzie chciał się zrewanżować za upokarzającą porażkę z ubiegłego roku, kiedy to odpadli po przegranej właśnie z Leeds United 0:1. Uważam, że młode diabły ruszą do ataku od pierwszych minut i będą schodzić w przerwie do szatni jako aktualny lider.

0:3(0:3)

Autor: Kicza
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z lig angielskiej TUTAJ