MENU

Typy na 20 stycznia 2013r Atletico-Levante

Typ na 20 stycznia 2013r

Atletico - Levante (g.15:30)
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.75 pinnacle

Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy i przede wszystkim na overowy. Obie drużyny grają ofensywnie, wyznając zasadę "najlepszą obroną jest atak".
U siebie Atletico Madryt w 10 meczach strzeliło aż 30 bramek! Warto zauważyć że jest to wynik lepszy od Realu i FCB! Straciło co prawda tylko 6 co i tak ogółem daje średnią z bilansu 3.6. Na 10 meczy 7 zakończyło się wynikami overowymi.
Levante na wyjazdach potwierdza, że nie interesują ich remisy i w każdym meczu walczą przede wszystkim o 3 punkty. Goście tracą tylko 4 oczka do czwartego w tabeli Betisu a tym samym o miejsce premiowane el. do LM więc mają o co walczyć.
W dzisiejszym meczu w drużynie Atletico wystąpią wszyscy podstawowi piłkarze natomiast w Levante zabraknie jedynie Juanfrana 17/0 i Angela 10/1.
Jak dla mnie w tym meczu powinien paść wynik overowy. W świetnej formie jest Falcao, ale nie miałby tylu bramek na koncie gdyby nie cała praca w ofensywie zespołu Atletico. Levante natomiast jak na tak niewielki klub ma skład mocny i zgrany co może dziś zaowocować strzeleniem przynajmniej jednego gola.
Mam nadzieję na otwarty mecz z obu stron co przy przeciętnej choćby skuteczności powinno zaowocować

2:0

Autor: larson
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi niemieckiej TUTAJ