MENU

Typy na 20 marca 2013r Llodra M. - Paire B.

Typ na 20 marca 2013r

Llodra M. - Paire B. (g.17:20)
Typ:
Llodra +1.5s
Kurs: 1.50 pinnacle

W tym meczu bukmacherzy faworyzują Paire prawdopodobnie z powodu wycofania się Michaela w II rundzie Indian Wells. Nie znalazłem w internecie żadnych informacji na temat kontuzji Llodry, wygląda więc na to, że nie było to nic poważnego i Francuz jest do dzisiejszego meczu w pełni przygotowany.
Michael na pewno będzie chciał się dziś zrewanżować młodszemu koledze za przegraną w Montpellier 1-2. Teraz ma na to znakomitą okazję, ponieważ Paire znajduje się w słabszej dyspozycji, ostatnio zaliczył przegrane z takimi zawodnikami jak Lorenzi, Dev Varman czy słabo grający Simon. Mecze w IW, zarówno z Kubotem jak i Simonem przyniosły mnóstwo przełamań (7 brejków w jednym meczu to naprawdę sporo), co świadczy o tym, że serwis Beniota nie funkcjonuje zbyt dobrze, a tu w Miami lubi jeszcze powiać, co dodatkowo utrudni mu zadanie.
Michael ma po swojej stronie dużo więcej argumentów, świetny serwis, bardzo dobra gra przy siatce, potrafi też grać z głębi kortu i returnować tą swoja lewą ręką słabe serwisy Paire.
W obecnej dyspozycji faworytem dla mnie jest Michael Llodra i jeśli tylko zdrowie nie pokomplikuje mu meczu, to powinien tu odnieść pewne zwycięstwo.

2:0


Autor: Conrado
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z tenisa ziemnego TUTAJ